Firma Superlux, która zaledwie 30 lat temu rozpoczęła działalność od kawalerki, dziś jest nowoczesnym producentem zajmującym teren o powierzchni 8,65 akra w samym sercu Szanghaju. Nie poprzestajemy na tym. Obecnie budujemy zupełnie nowy obiekt o powierzchni 2333 arów w strefie przemysłowej Superlux w porcie Lan-Yuan w Chinach. Ten rozwój nie byłby możliwy bez silnego zaangażowania Państwa, naszych przyjaciół i partnerów przez te wszystkie lata. Cenimy sobie każdą okazję, kiedy możemy pracować razem, aby dostarczać użytkownikom najlepsze produkty. Wartość w dźwięku jest naszym podstawowym przekonaniem, nieustannie motywującym nas do dalszego działania. Naszą najlepszą nagrodą jest usłyszeć od Ciebie: "Wow, produkty Superlux są naprawdę wartościowe!". Wtedy wszystkie nasze wysiłki się opłaciły.

Nalegamy na robienie właściwych rzeczy i robienie tego dobrze od początku do końca. Koncentrujemy się na elektronicznych produktach audio, badaniach i rozwoju oraz produkcji. Od wejścia do wyjścia, od mikrofonów, wzmacniaczy i słuchawek do głośników, mamy bardzo kompletną linię produktów. Nasze mocne strony to wysoki wskaźnik produkcji, centrum logistyczne z globalnym hubem i system kontroli wewnętrznej ERP. Nasz zespół zarządzający integruje badania i rozwój, produkcję, marketing i sprzedaż, dzięki czemu możemy zawsze zapewnić kompleksowe rozwiązanie dla naszych klientów.

Ważną częścią naszego działu badawczo-rozwojowego jest Zheng Yuan, który został zaproszony do zespołu Superlux w 1996 roku. Zheng Yuan pochodzi z rodziny pionierów mikrofonowych, którzy 60 lat temu stworzyli pierwszy mikrofon pojemnościowy w Chinach. Idąc w ślady swojego ojca, Pan Pan pracował nad rozwojem produktów elektroakustycznych przez 48 lat i jest mistrzem techniki, który jest prawdziwym pasjonatem swojej sztuki. Jego doświadczenie okazało się nieocenione i jest on prawdziwą inspiracją dla wszystkich członków zespołu badawczo-rozwojowego Superlux.

Superlux jest firmą, która przywiązuje dużą wagę do szkoleń i świadczeń dla swoich pracowników. Poprzez codzienne ćwiczenia motywujemy naszych ludzi i wspólnie tworzymy silny zespół, jeden z najlepszych w branży. Mamy bardzo długą wizję dla branży elektronicznego audio i mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć jeszcze większą wartość dla Was, naszych przyjaciół i partnerów.

Produkty z oferty producenta: Superlux

Przejdź do strony: 1 | … | 4 | 5 | 6

Przejdź do strony: 1 | … | 4 | 5 | 6

Katalog Produktów