RCF HDL 6-A na "Wielka Gala – Katarzyna Mackiewicz i Jej Goście"

2022-10-11
Galeria zdjęcie 1 Galeria zdjęcie 2 Galeria zdjęcie 3 Galeria zdjęcie 4 Galeria zdjęcie 5 Galeria zdjęcie 6 Galeria zdjęcie 7

W Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie bardzo wiele się dzieje. We wrześniu odbyła się tam "Wielka Gala – Katarzyna Mackiewicz i Jej Goście" na której wielu utalentowanych muzyków i artystów przekazało dużo pozytywnych muzycznych wrażeń całej publiczności.

Na scenie grała Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej pod batutą Pana Piotra Sułkowskiego. Zaproszeni goście to znani polscy artyści od wielu lat koncertujący na scenie.

  • Katarzyna Mackiewicz – sopran
  • Majka Jeżowska
  • Anna Jurksztowicz
  • Krzysztof Cugowski
  • Piotr Cugowski
  • Andrzej Krzywy
  • Grzegorz Wilk

Koncert został nagłośniony przez firmę InSound - Technika Estradowa, do którego został wykorzystany system liniowy RCF HDL 6-A.

RCF HDL 6-A to najmniejszy system liniowy od RCF. Niewielkie gabaryty, zaledwie 11.5kg wagi i przy tym imponujący dźwięk. Przy nim nawet jednoosobowy montaż nie jest wyzwaniem. System posiada legendarne przetworniki RCF, dwa potężne 6" woofery dla zwartego przetwarzania basu, plus wysokiej mocy driver ciśnieniowy z cewką 1,7"  zamontowany na precyzyjnym falowodzie 100° x 10°, dostarczając czystość wokalu z wysoką rozdzielczością i niesamowitą dynamiką. Potężny procesor DSP z technologią FirPhase przetwarza dźwięk, w tym przejmuje funkcje crossovera, limitera oraz zabezpieczeń.

Nie do pominięcia jest również darmowe oprogramowanie RCF RDNet, w którym zawarty jest moduł Easy Shape Designer predykcji systemu HDL6-A, oraz moduł pomiarowy Measure do pomiaru odpowiedzi fazowej oraz częstotliwościowej, który pozwala na szybkie i skuteczne zestrojenie systemu.

Arcade Audio sp. z o.o. - dystrybutor RCF Pro Audio w Polsce dziękuje InSound za dobrą robotę i życzy kolejnych sukcesów w branży estradowej! Dziękujemy również Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej oraz InSound za udostępnienie zdjęć.

Foto: Maciej Parkasiewicz oraz Marek Ignatjuk

Facebook:  InSound
https://filharmonia.olsztyn.pl/

Katalog Produktów