TAXX II w Szanghaju z wielkoformatowym systemem KV2 VHD5.0

2021-08-09
Galeria zdjęcie 1 Galeria zdjęcie 2 Galeria zdjęcie 3 Galeria zdjęcie 4 Galeria zdjęcie 5 Galeria zdjęcie 6 Galeria zdjęcie 7 Galeria zdjęcie 8 Galeria zdjęcie 9 Galeria zdjęcie 10 Galeria zdjęcie 11 Galeria zdjęcie 12 Galeria zdjęcie 13 Galeria zdjęcie 14 Galeria zdjęcie 15 Galeria zdjęcie 16

Pierwotny klub TAXX w Szanghaju był jednym z największych klubów w mieście, oferując ponad 3000 m2 powierzchni imprezowej na dwóch piętrach. Chiński dystrybutor firmy KV2, AVMedia z siedzibą w Guangzhou, zaprojektował i zainstalował najnowocześniejszy system KV2 Audio oparty na potężnym systemie dalekiego rzutu VHD2.0 uzupełnionym przez SL412s i kilka ESD12s. Od dnia otwarcia TAXX stał się jednym z najgorętszych miejsc w Szanghaju, osiągając rekordowe miesięczne obroty. Nie jest więc zaskoczeniem, że zespół inwestycyjny TAXX zdecydował się na otwarcie drugiego lokalu - tym razem jeszcze większego i wymagającego jeszcze potężniejszego systemu. Postanowiwszy trzymać się zwycięskiej formuły, zespół inwestycyjny ponownie zdecydował się na system KV2, tym razem na flagowy model VHD5 - pierwszą instalację tego typu w Chinach.

TAXX II, mieszczący 1000 osób, jest klubem zaprojektowanym tak, aby przekraczać granice na każdym poziomie, oferując doświadczenia dźwiękowe i świetlne 5D, aby stworzyć transformujący świat zmysłów. Super-wymiarowa panoramiczna stacja DJ-ska, która rozciąga się na 30 m, zajmując całą długość sali, na nowo definiuje doświadczenie DJ-a i tłumu, czyniąc je jeszcze bardziej intensywnym dzięki niezrównanej jakości dźwięku KV2.

Mając na celu stworzenie najlepszego klubu nocnego w Szanghaju, inwestorzy nie szczędzili kosztów, inwestując we flagowy system KV2 VHD5, który został zaprojektowany tak, aby objąć masywne tłumy dźwiękiem o ultra wysokiej rozdzielczości i wysokiej energii. System składa się z systemu L/R z jednym elementem VHD5.0 mid/hi i dwoma elementami VHD8.10 low/mid na stronę, zasilanymi i kontrolowanymi przez parę jednostek VHD5000 dla tonów średnich/wysokich i kolejne dwie jednostki VHD5000s dla tonów niskich/średnich. Czternaście 2-drożnych pełnozakresowych głośników ESD12 (w Chinach znanych jako TIME12T) pełni funkcję systemu wypełniającego dla licznych prywatnych kabin i stref VIP.

Tony z AVMedia, który określił początkowy system w TAXX, jest dumny widząc pierwszy chiński system VHD5 zainstalowany w TAXX II.

Wizją inwestorów było przeniesienie atmosfery festiwalu na świeżym powietrzu do środka - a jaki jest lepszy sposób na to niż system VHD5. Pokochali brzmienie pierwszego klubu z VHD2.0 i mieli jeszcze większe ambicje co do drugiego miejsca. Czystość i definicja systemów KV2 jest legendarna, a VHD5 jest, moim zdaniem, najlepiej brzmiącym wielkoformatowym systemem punktowym na świecie. Inwestorzy, bywalcy klubów i DJ-e są zachwyceni rezultatami. TAXX jest pionierskim klubem na każdym poziomie - ma najbardziej wyspecyfikowaną konfigurację sprzętową w Szanghaju i jest bez wątpienia jednym z najlepiej brzmiących dużych klubów na świecie z niespotykanym doświadczeniem klienta.

Katalog Produktów