Profesjonalne wzmacniacze RCF z ekonomicznej serii IPS

2015-07-29

RCF seria  IPS to rodzina profesjonalnych dwukanałowych wzmacniaczy która łączy wysoką jakość parametrów i niezawodność z najnowszymi technologiami wzmacniaczy mocy. Ta ekonomiczna seria o wysokim stosunku jakości do ceny mieści się w kompaktowej obudowie rack o wysokości 2U, posiada trwałość i jakość dźwięku tradycyjnej klasy AB, oraz pracuje w innowacyjnej konstrukcji klasy H z najnowszymi dostępnymi elementami wykonawczymi mocy.

Wzmacniacze RCF IPS to konstrukcje dwukanałowe o mocy od 2 x 300W do 2x 1500W RMS przy 4Ω (od 600W do 3000 W RMS w mostku przy 8Ω) zachowując przy tym relatywnie niską wagę. Posiadają one wszystko co niezbędne: niezależną regulację wzmocnienia, ledy signal-clip oraz diodę awarii, stereofoniczne wejścia i wyjścia link na gniazdach XLR, przełącznik czułości 1.4 V do 0.775 V, przełącznik trybów mono – stereo – bridge oraz wyjścia PowerCon NL4. Co więcej wyposażone są w bogaty system zabezpieczeń w tym zwarciowe i otwartego obwodu.

Dzięki wysokiej efektywności radiatorów i obecności wysokoobrotowych wentylatorów wzmacniacze IPS wytrzyma najcięższe warunki temperaturowe zachowując wyśmienitą niezawodność.

Wzmacniacze RCF IPS idealnie wpasują się w małe i średnie systemy PA, do nagłośnienia klubów, dla DJ'a, w ośrodkach rekreacji i sportu, systemach kościelnych, przestrzeniach publicznych, czy kinach, oferując dobrą jakość w przystępnej cenie.

Wzmacniacze RCF IPS są dostępne w ofercie Arcade Audio. Pytaj o nie w ulubionym sklepie muzycznym.
 

Katalog Produktów