Systemy RCF HDL przenoszą wino na scenę

2023-04-05
Galeria zdjęcie 1 Galeria zdjęcie 2 Galeria zdjęcie 3 Galeria zdjęcie 4

Corpralite Audio Visual, świadczący usługi w zakresie produkcji AV i wynajmu najnowocześniejszego sprzętu, od ponad dekady zajmuje się organizacją udanych imprez. Zespół z Adelaide oferuje projektowanie imprez przez pryzmat kreatywności i doświadczenia, przyjmując zaangażowane podejście, aby zapewnić trwałe wrażenia.

Wyposażony w bogaty wybór wszechstronnych modułów RCF line array, w tym słynny HDL 20-A, Corpralite był w stanie dostarczyć na wydarzenia duże i małe, zachowując jednocześnie zalety oszczędnej działalności, jak wyjaśnia dyrektor Vince Cagliuso:

Jesteśmy małą firmą osiągającą wielkie rzeczy - w każdym dniu możemy przejść od małych koncertów z udziałem 100 osób w pomieszczeniach zamkniętych, do organizowania dużych pokazów dla 5000 osób w plenerze. Zaczęliśmy działać w branży około 11 lat temu i to, co robimy teraz, może być bardzo zróżnicowane. Począwszy od konstrukcji ze scenami i kratownicami, po komponenty audio-wizualne: Systemy PA, projekty oświetlenia i ekrany, robimy to wszystko. Modułowość liniowych matryc RCF bardzo nam w tym pomaga, gdyż możemy dopasować obciążenie do każdego występu. Corpralite obejmuje szerokie spektrum wydarzeń, a sprzęt RCF pomaga nam uzyskać pełnowymiarowe możliwości - ważne jest, aby mieć niezawodny sprzęt, który obejmuje wszystkie podstawy, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom spokój i bezproblemowe doświadczenie.

Biorąc pod uwagę ciągle zmieniającą się naturę projektów Corpralite, elastyczna oferta modułów line array i subelementów RCF zapewnia zespołowi produkcyjnemu wiele podejść do rozwiązywania różnych scenariuszy nagłośnienia. Wykorzystując uznaną niezawodność RCF HDL20-A podczas dużego wydarzenia w winiarni, Vince wykorzystał jeden z najbardziej ikonicznych produktów marki:

Świetnie się bawiliśmy przy organizacji imprezy w winnicy, przez cały dzień występował tam zespół coverowy z lat 80. oraz lokalny DJ. Mieliśmy do czynienia z dużym tłumem, liczącym ponad 4500 osób, więc wiedzieliśmy, że potrzebujemy czegoś o szerokim zasięgu. Zdecydowaliśmy się na 24 x HDL 20-A i 8 x HDL 6-A, wraz z 8 x 8006-AS i 4 x HDL 18-AS subwooferami oraz wieżami opóźniającymi, aby uzyskać doskonały dźwięk aż do tyłu. Moduły te były zdecydowanie wyborem line array - to nasz największy system i idealnie pasował do wydarzenia tej wielkości.

Zaprojektowany z myślą o czymś więcej niż tylko doskonałej jakości dźwięku, HDL 20-A jest zbudowany tak, aby służył jak najdłużej. Złożone z solidnej obudowy z kompozytu polipropylenowego, obudowy są strukturalnie wzmocnione, a jednocześnie pozostają kompaktowe przy minimalnej wadze. Integrując zaawansowany procesor DSP i wysoce wydajny wzmacniacz klasy D, moduły HDL 20-A są w stanie zapewnić światowej klasy dźwięk o niebagatelnej wartości 135dB max SPL dla pojedynczego modułu. Znakomite połączenie funkcjonalności i formy pozwala HDL 20-A zabłysnąć jako niezawodny wybór do zastosowań w trasie i na żywo, jak ujawnia Vince:

Są to małe skrzynki, które osoby mogą łatwo podnieść, co oznacza, że masz bardzo szybkie i proste skonfigurowanie i rozebranie. Z punktu widzenia strojenia, skrzynie również spisują się świetnie. Mamy zaprogramowane ustawienia dla pewnych rozmiarów i wydarzeń, więc możemy po prostu uruchomić istniejące programy i dostosować je do potrzeb - to było świetne dla naszego przepływu pracy audio! To co mi się podoba to prostota serii RCF HDL - są po prostu tak proste w zarządzaniu.

Katalog Produktów