Jesteś w: Strona Główna | Testy

Orange OR15, OR50, JRTH - skladmuzyczny.pl

2014-07-13

13 lipca w sklepie Skladmuzyczny.pl w Krakowie odbył się pierwszy w Polsce pokaz najnowszych produktów Orange- OR 50, OR 15 i Jimi Root Terror.

Efekty przeszły najśmielsze oczekiwania! Przyszło wielu gitarzystów, chyba najwięcej blues-rockowych. Wszystkie modele to wzmacniacze uniwersalne, ale odnosi się wrażenie, że JRT jest wzmacniaczem studyjno koncertowym. Jest dedykowany do cięższych brzmień- przy tak niedużej mocy uzyskamy prawdziwe metalowe, przesterowane barwy.

Wielkim przebojem okazał się OR15- "mniejszy brat" Or50 ze względu na:  piękne, "rasowe" brzmienie regulowane bardzo szeroką, precyzyjną korekcją, specyficzny, Orange'owy, ziarnisty crunch, jakiego nie uzyskamy stosując efekty gitarowe oraz bardzo przystępną cenę. 

Wyśmienite brzmienie! OR 50 to prawdziwy rarytas dla gitarzystów grających na wielkich scenach, klubach, nagrywających płyty. Światowy model! Możliwość przetestowania najnowszych rarytasów Orange nadal trwa! Codziennie przychodzą gitarzyści spragnieni analogowych, mocnych, pięknych, rasowych brzmień. I są zachwyceni. Niepowtarzalne wzmacniacze w przystępnych cenach. Zainteresowanych zapraszamy do nas i do sklepu "Skladmuzyczny.pl" w Krakowie na przetestowanie nowości na gitarowym rynku :

OR50 - esencja rocka! Konstrukcja obudowy, brzmienie i detale wykonania są powtórką legendarnego OR50 z 1972 roku. Jeden  z najbardziej wszechstronnych jednokanałowych wzmacniaczy jakie kiedykolwiek stworzono! Potęga brzmienia lat 70- tych, groźna zadziorność i okrągły dźwięk sprawiają, że OR50H jest najlepszym, najbardziej rasowym, ale i uniwersalnym wzmacniaczem. Posiada soczysty, doskonały czysty kanał, a  stosując trójstopniowy gain możemy uzyskać szeroki, głęboki, szlachetny i mocny przester idealny do grania blues-rockowego.

OR15- "mniejszy brat" OR50

JTR-Jimi Root Terror- pierwszy w historii Orange sygnowany wzmacniacz! We współpracy z gitarzystą Stone Sour i Slipknot - Jimi Rootem - wyprodukowano 15 Watowy lampowy # 4 JIM ROOT TERROR HEAD – wzmacniacz w udoskonalonym stylu Terror, oparty na przesterowanym kanale Rockerverb 100.Wzbogacony został o szerszy gain oraz dokładniejszą korekcję. Dedykowana do niego kolumna to zamknięta obudowa z dwoma 12" głośnikami. Panel przedni to Gain, Bass, Middle, Treble, Volume i przełącznik mocy z 15 na 7 Wat. Z tyłu wzmacniacza mamy wyjścia głośnikowe (1x 16Ω i 2x 8Ω) i wbudowaną pętlę efektów (na lampie 12AT7). Ciężkie rytmy brzmią mocno, „tłusto”, zarazem miękko i agresywnie. Fantastyczny produkt! Najlepszy sygnowany zestaw w historii!

Rewelacja!

Katalog Produktów