Producent RCF
Producent KV2-Audio
Producent FrenchFlair-Audio
Producent APB
Producent Superlux
Producent Art
Producent Orange
Producent TRex
Producent Outlet
Jesteś w: Strona Główna | Testy

Orange Bass Butler – test

2020-10-16

Firma Orange zaprezentowała podłogowy preamp basowy o nazwie Bass Butler, który pozwala rozbić sygnał z instrumentu na dwa niezależnie analogowe tory audio umożliwiając przetwarzanie jak w rozbudowanym setupie bi-amp. Do dyspozycji mamy dwa kanały – Bass i Guitar, oferujące niezależne zestawy kontrolerów pozwalający modyfikować sygnał.

W „czystym” kanale basowym mamy kompresor, 2-pasmowy korektor i regulację głośności. Ten tor sygnałowy jest aktywny przez cały czas, a do bezpośredniego wyprowadzania sygnału służy symetryczne wyjście DI [XLR] z emulacją basowego zestawu głośnikowego.

Przesterowany kanał gitarowy (Dirty), który możemy aktywować przełącznikiem nożnym oferuje regulację głośności, 3-pasmowy korektor i pokrętło Gain.

Także ten tor sygnałowy dysponuje dedykowanym wyjściem symetrycznym, który w tym przypadku wykorzystuje emulację gitarowego zestawu głośnikowego.

Poza dwoma wspomnianymi wyjściami XLR przez które możemy wysyłać sygnały do miksera lub rejestratora, Bass Butler oferuje także wejście instrumentalne, wyjście Amp (możemy podawać nim całościowy sygnał na wejście wzmacniacza lub powrót pętli efektów) oraz wejście dla pedału ekspresji, którym można regulować poziom gainu w kanale Dirty. Preamp został zaprojektowany i wyprodukowany w Anglii.

Test Macieja Wardy z Top Guitar:

czytaj dalej

 


 

Zobacz powiązane produkty:

Katalog Produktów