KV2 Audio system ES w domu Zdrojowym w Busku Zdroju

2024-05-08
Galeria zdjęcie 1 Galeria zdjęcie 2 Galeria zdjęcie 3 Galeria zdjęcie 4 Galeria zdjęcie 5 Galeria zdjęcie 6 Galeria zdjęcie 7 Galeria zdjęcie 8 Galeria zdjęcie 9

W południowej części Buska-Zdroju, na terenie nowego parku zdrojowego, powstała jedna z największych i najnowocześniejszych tężni solankowych w Polsce.

Zachwycający swoją konstrukcją obiekt ma kształt okręgu o średnicy około 72 m i obwodzie około 226 m, a ściany sięgają blisko 10 m wysokości. Tężnię stanowią dwa pierścienie z tarniny, które oddzielone są przejściami przypominającymi labirynt. Prowadzą one na dziedziniec, w sercu którego znajduje się fontanna mgielna. Pełni on dodatkowe funkcje, gdyż jego rozmiary umożliwiają organizację wydarzeń i imprez kulturalnych. Na szczycie tężni znajduje się taras widokowy, z którego można podziwiać przepiękna panoramę uzdrowiska.

Tuż obok wyżej opisanego obiektu usytuowany jest dom zdrojowy z pijalnią wód i całoroczną mini tężnią. W budynku ponadto jest oranżeria, która kusi nie tylko swoją roślinnością, ale także egzotycznym klimatem. To właśnie w tym obiekcie przy współpracy Arcade Audio wraz z sklepem muzycznym Accord ze Szczecinka zagościł nowo nabyty KV2 Audio system ES.

System składa się z trójdrożnego modułu mid-hi ES1.0, o mocy 900W, usadowionego na dwóch 18", 800W subwooferach ES1.8. Całość zasilana dedykowanym wzmacniaczem i kontrolerem EPak2500R. System ES znajduje zastosowanie w różnych scenariuszach, od koncertów i imprez plenerowych po prezentacje, konferencje i inne wydarzenia wymagające wysokiej jakości dźwięku. Idealnie wpasowuje się w działalność obiektu, i z niecierpliwością czekamy na planowaną rozbudowę, gdzie na nowej sali system rozwinie swoje skrzydła.

Podczas instalacji systemu, właściciel sklepu Accord Włodzimierz Piesiak skomentował:

W związku z realizacją przetargu ogłoszonego przez Urząd Miasta Busko-Zdrój, mieliśmy po raz kolejny możliwość dostarczać nagłośnienie marki KV2 Audio. System ES które bez problemu przenosi pełne pasmo częstotliwości zachwyca swoim brzmieniem, jednocześnie jest bardzo solidnie zbudowany i banalnie prosty w obsłudze.

Jako monitory odsłuchowe oraz kolumny ogólnego zastosowania wybór padł na RCF Art912-A.

https://accordszczecinek.pl/
https://busko.pl/pl/teznia-pl.html

Katalog Produktów