KV2 Audio ES na Mistrzostwach Polski DJ

2023-12-11
Galeria zdjęcie 1 Galeria zdjęcie 2 Galeria zdjęcie 3 Galeria zdjęcie 4 Galeria zdjęcie 5 Galeria zdjęcie 6 Galeria zdjęcie 7 Galeria zdjęcie 8

Końcówka roku to naturalnie czas na podsumowania, ale także na to, aby przekonać się, kto wygrał Mistrzostwa Polski DJów. Już po raz piąty Clubsound Management zorganizował szranki najbardziej utalentowanych klubowych graczy o miano najlepszego w swoim fachu. W ramach obowiązującej od 2019 roku formuły poznaliśmy już czterech mistrzów – kolejno są to Mave, SPLT, PLK oraz Wilga. Czas dla następnego mistrza na zajęcie tego miejsca na najbliższe 12 miesięcy.

9 grudnia o 11:00 w warszawskim klubie Explosion wystartowały półfinałowe przesłuchania, w których zaprezentowała się dwudziestka półfinalistów. Każdy z nich miał za zadanie wybrać jeden z dziesięciu pendrive’ów z muzyką. Od tego momentu uczestnik ma 20 minut na przygotowanie swojego dziesięciominutowego seta konkursowego. Podczas występu półfinaliści mogli również korzystać z własnych sampli czy acapelli – te jednak musiały być uprzednio zatwierdzone przez jury.

Trzech najlepszych DJów wyłoniło jury: KORN, DJ PLK, DJ SALIS i którzy wzięli udział w nocnej imprezie finałowej. W składzie jury zasiedli DJe, rezydenci klubów, organizatorzy imprez oraz – już po raz piąty – redaktor naczelny Shining Beats.

Jako system frontowy Arcade Audio dostarczyło system KV2 Audio ES, idealny zestaw na tego typu imprezy. Mimo że podczas kilku godzin przesłuchań, jury zdecydowało się na stosunkowo nieduży poziom głośności, bo sporadycznie przekraczający 93dB w ich centralnej loży, trójdrożny system punktowy ES1.0 zapewnił komfort długotrwałego odsłuchu, i precyzję niuansów technik DJ'ów, a wspomagające subbasy ES1.8 i przyjemnie masowały podbrzusza przy basowych samplach. Organizatorzy znając już system KV2 ES po zeszłorocznych mistrzostwach, znając już system KV2 ES już nic nie wspominali o potrzebie instalacji limiterów dla sygnału z DJ'ki. Przy headroomie dobrze przekraczającym 20db nie było ma takie potrzeby.

Zaletą systemu KV2 Audio ES jest wysoka jakość dźwięku przy jednoczesnej maksymalnej prostocie i kompaktowości systemu. Sam kompletny montaż i setup trwał kilkanaście minut, od wypakowania z samochodu do pierwszego soundchecku. Just Plug and Play.

https://mpdj.pl/

Pełna relacja:

 

 

Katalog Produktów