Mystic Park Festival w Parku Śląskim ożył dzięki KV2 Audio system ES

2023-10-11
Galeria zdjęcie 1 Galeria zdjęcie 2 Galeria zdjęcie 3 Galeria zdjęcie 4 Galeria zdjęcie 5

Czujesz to? To duchy elektronicznej muzyki wołają. Spektakularne wydarzenie, które odbyło się 7 października 2023 w Parku Śląskim w Chorzowie, otworzyło bramy do krainy dźwięków, które poruszały duszę.

Mystic Park Festival przenosił w miejsce gdzie muzyka elektroniczna rozkwita w pełnej okazałości. Na granicy house i techno – scena ożyła magią dźwięków. To nie tylko o muzyce! Wciągający dozór dźwiękowy, który oczarował zmysły. Doskonałe nagłośnienie o potężnej mocy i głębokim basie przenosiło wszystkich w inny wymiar, poruszając nawet po intensywnym sezonie letnich festiwali. Byliśmy tam po to, aby taneczny duch odżył na nowo!

Arcade Audio przy współpracy z KOS Technika Estradowa dostarczyło sprzęt na to magiczne wydarzenie. Pod festiwalowym namiotem Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe w którym swoje gorące sety z gatunku techno prezentowali między innymi  DJ'e: Agartha, Dominik Muller, Michael Klein, Siasia, stanął potężny podwójny system KV2 ES, czyli 4 trójdrożne satelity ES1.0 gwarantując precyzję każdej partii w każdym zakątku parkietu, podparte ośmioma 18" subwooferami ES1.8, przyjemnie masując podbrzusza głębokim ale i zarazem szybkim basem.

Wsparciem stanowiska DJ zajęły się monitory podłogowe topowej serii RCF, TT45-SMA, ustawione na subach TTS28-A.

Najwyższej jakości dźwięk to komfort pracy DJ'ów i przyjemność cieszenia się z muzyki dla kilkuset festiwalowiczów. Zachwyt organizatorów potwierdza zapowiedź że w następnym festiwalu systemu od KV2 Audio nie zabraknie.

KOS Technika Estradowa
Mystic Park Festival

Katalog Produktów