RCF HDL10-A w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Zdzieszowicach

2018-11-26

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Zdzieszowicach postawił na system liniowy RCF HDL10-A, który zastąpił dotychczasowy pasywny system punktowy. System RCF został wybrany ze względu na najbardziej korzystny stosunek jakości do ceny:

  • W pierwszej kolejności zawodowe brzmienie RCF
  • System Plug And Play, aktywny z wbudowanym procesorem - minimum wymaganej obsługi
  • Duża mobilność i niska waga - możliwość zestawienia systemu przez jedną osobę
  • Wysoki SPL pozwalający zachować dużą dynamikę
  • Europejska produkcja - wysoka jakość i niezawodność

Zakup systemu został podzielony na części. Pierwsza część zakupu obejmuje zestaw dwóch klastrów składających się z 3 modułów HDL10-A oraz ramy Flybar HDL10-A, który został zestackowany.

System prosto z kartonów trafił na ramy, i po krótkiej konfiguracji był gotowy do pracy. Już w tym momencie w tym obiekcie system cechuje się dużą dynamiką, i poziomem max SPL 127dB w pierwszych rzędach do 115dB w ostatnich.

Jednak docelowo w planach jest podwieszenie systemu by poprawić słyszalność na balkonie w paśmie wyższych częstotliwości. Mimo że system RCF HDL10-A zbudowany jest w oparciu o 8" woofery, gra szerokim pasmem schodząc w pasmo basowe do 65Hz (-3dB). Żeby zwiększyć dynamikę niskiego pasma i poszerzyć je do brzegu użytecznego pasma akustycznego system ma być uzupełniony w subwoofery RCF SUB8004-AS. Z myślą o słuchaczach na balkonie dodatkowo każdy klaster ma zawierać dedykowany subwoofer HDL15-AS, oraz 2-4 dodatkowych modułów HDL10-A.

www.mgoksirzdzieszowice.pl/

 

 

Katalog Produktów