Zapomnijcie na kilka minut o wszystkim, co do tej pory przeczytaliście na temat projektowania zestawów głośnikowych i zastanówcie się, co tak naprawdę definiuje czysty, wysokiej jakości dźwięk.

Obecnie żyjemy w świecie, w którym jakość dźwięku została ograniczona. Postęp technologiczny próbuje naginać zasady fizyki, skupia się na zgrabnych interfejsach użytkownika i tworzy wirtualne urządzenia, starając się zaoszczędzić miejsce i pieniądze. Cyfrowe przetwarzanie dźwięku jest wszędzie, producenci starają się kontrolować każdy aspekt reprodukcji dźwięku, ale jednocześnie oddalają nas coraz bardziej od oryginalnego źródła, jego barwy i dynamiki. Uchwycenie emocji i atmosfery występu stało się drugorzędne. W KV2 prawdziwa reprodukcja oryginalnego dźwięku i jego dynamiki jest kluczowym elementem przy tworzeniu naszych produktów. Podążamy za trendami w branży i łamiemy branżowe standardy, aby znaleźć najlepsze możliwe rozwiązania audio, zarówno analogowe jak i cyfrowe. Nie oceniamy jakości działania naszych systemów na podstawie opublikowanych specyfikacji; oceniamy ją po uśmiechu na twarzach użytkowników.

W miarę postępu cyfrowej ewolucji ograniczenia naszej wyobraźni rozszerzyły się na sferę wirtualną, ale nie można zaprzeczyć prawom natury. W KV2 staramy się łączyć sztukę i naukę, aby wydobyć prawdziwe emocje z występu. Nasze produkty są projektowane nie tylko jako rozwiązania w zakresie reprodukcji dźwięku; są one tworzone z myślą o zapewnieniu optymalnych wrażeń słuchowych i przyjemności dla publiczności. Aby dostarczyć coś specjalnego, coś ponad oczekiwania. KV2 tworzy systemy typu plug and play, które pozwalają zaoszczędzić pieniądze, są szybkie i łatwe w montażu, nadają się do pomieszczeń różnej wielkości i po prostu zapewniają lepszą jakość dźwięku niż jakiekolwiek inne produkty konkurencyjne.

Dzięki niewiarygodnie niskim zniekształceniom i bardzo wysokiej rozdzielczości systemy KV2 umożliwiają objęcie swoim zasięgiem większej liczby osób przy użyciu mniejszej ilości sprzętu, zapewniając tym samym realną wartość w zakresie jakości nagłośnienia.

"W celu znalezienia najlepszych możliwych rozwiązań audio, zarówno analogowych jak i cyfrowych, podążamy za trendami i łamiemy branżowe standardy. Nie oceniamy wydajności naszych systemów po prostu na podstawie opublikowanych specyfikacji; oceniamy ją po uśmiechach na twarzach ludzi."
Wyprodukowane w Czechach z pasją i dumą
 

Firma KV2, zlokalizowana w południowych Czechach, reprezentuje wiele unikalnych aspektów, które sprawiają, że producenci z Europy Wschodniej prosperują w tych trudnych ekonomicznie czasach. Chodzi tu o ludzi, miejsce i silne tradycje w edukacji, sztuce i przemyśle. Przed II wojną światową Czechosłowacja była jednym z najbardziej uprzemysłowionych krajów na świecie. Kolejne inwazje na kraj doprowadziły do bankructwa jego gospodarkę.

Dziś kraj ten znów prosperuje dzięki odporności i ciężkiej pracy swoich obywateli. KV2 w swoim wyjątkowym składzie czerpie z czeskiego dziedzictwa.

To, co od razu rzuca się w oczy podczas wizyty w KV2, to silny związek pracowników z tym, co robią, ich autentyczne zainteresowanie firmą i chęć budowania urządzeń o najwyższym standardzie dla użytkowników końcowych na całym świecie.

Produkty z oferty producenta: KV2 Audio

Przejdź do strony: 1 | … | 9 | 10 | 11

Przejdź do strony: 1 | … | 9 | 10 | 11

Katalog Produktów