Tworzenie rozwiązań audio dla niezapomnianych wydarzeń. Ożywiamy fale dźwiękowe.

TT+ AUDIO łączy w sobie innowacyjną inżynierię, sprawdzoną niezawodność i kompleksowe podejście do projektowania produktów, które wyznacza nowy punkt odniesienia dla profesjonalnych systemów audio. Z DNA pochodzącym z włoskiej Doliny Samochodowej, mamy pasję i siłę napędową zespołu wyścigowego. Dziś TT+ AUDIO uosabia włoską wiedzę i kreatywność w najbardziej wymagających zastosowaniach audio.

Stosujemy unikalne i kompleksowe podejście do profesjonalnego dźwięku, które uwzględnia cały cykl pro-audio, od projektu aplikacji po wdrożenie, strojenie i obsługę. Nasze systemy są skrupulatnie projektowane i konstruowane w celu zwiększenia spójności i wydajności niezależnie od miejsca i zastosowania. Każdy produkt został opracowany z myślą o usprawnieniu obsługi i niezawodności gotowej do użycia w trasie - tak, aby dostawca dźwięku mógł skupić się na dostarczaniu najlepszych rozwiązań swoim klientom.

W TT+ AUDIO wierzymy w absolutną kontrolę nad każdym aspektem procesu projektowania, inżynierii i produkcji. Wszystkie produkty TT+ AUDIO są projektowane od podstaw, aby wytrzymać rygory w trasie i ekstremalne warunki pogodowe, przy zachowaniu optymalnej spójności i interoperacyjności. Dlatego też każdy pojedynczy komponent, przetwornik, wzmacniacz, procesor DSP, obudowa, oprogramowanie i system zawieszenia są projektowane z uwzględnieniem każdego szczegółu produktu końcowego.

Stworzone dla profesjonalistów i światowej klasy artystów

RCF, firma z ponad 70-letnim doświadczeniem w projektowaniu i budowie profesjonalnego sprzętu audio, wprowadziła systemy TT+ AUDIO w 2006 roku. Od tego czasu uznani artyści i duże obiekty sportowe są zachwyceni tą linią produktów premium. Działając dziś jako niezależna marka, TT+ AUDIO jest wynikiem dziesięcioleci naszego wspólnego doświadczenia w projektowaniu wysokowydajnych produktów z jedną misją: zapewnienie zintegrowanego i niezawodnego rozwiązania dla profesjonalistów poszukujących najwyższego poziomu jakości w nagłośnieniu.
 

Produkty z oferty producenta: TT+ Audio

Katalog Produktów