Kto...

Jako jeden z pionierów nowoczesnych producentów pedałów efektów, duńska firma T-Rex Engineering została przedstawiona światu w 1996 roku.  Gitarzyści i inżynierowie, Lars Dahl i Sebastian Jensen, wymyślili pomysły i rozwiązania techniczne w celu ulepszenia istniejących efektów gitarowych, jak również opracowania nowych efektów.  Oprócz pedałów efektów, Lars i Sebastian tworzą również wysokiej jakości sprzęt, taki jak zasilacze, kable i pedały dla gitarzystów na całym świecie.

Po ponad dwóch dekadach działalności, T-Rex pozostał małą duńską firmą napędzaną przez doskonałą mieszankę gitarzystów i inżynierów współpracujących ze sobą w celu stworzenia jednych z najlepszych efektów znanych gitarzystom na całym świecie. Od pedałów efektowych i zasilaczy po pedalboardy i torby, T-Rex zaspokaja potrzeby każdego gitarzysty.

Jeśli chodzi o materiały i komponenty, T-Rex idzie o krok dalej, aby uzyskać najwyższą jakość w takich dziedzinach jak kondensatory foliowe, regulatory i żelazne rdzenie. Nie jest tajemnicą, że T-Rex jest bardzo dumny z jakości produktów, które tworzy.  Przez lata firma T-Rex opracowała komponenty takie jak potencjometry i przełączniki nożne, które są niezwykle trwałe i charakterystyczne wyłącznie dla firmy T-Rex.

Nasze portfolio produktów zawiera wiele klasyków branży, takich jak Replica, Mudhoney, Fuel Tank, jak również nasze Tone Trunks.

Firma zaopatruje takich artystów jak Steve Lukather (Toto), Marc Tremonti (Alter Bridge), Martin Gore (Depeche Mode), Carl Verheyen (Supertramp), Patrick Matera (Katy Perry) i Luke Potashnik (Katie Melua). Mamy również ogromną pasję do rozwijania relacji z mniejszymi, lokalnymi zespołami i artystami.

Dlaczego...

Staramy się zwiększać możliwości brzmieniowe muzyków - w niekończącym się procesie.

T-Rex to mała firma, która nieustannie stawia sobie i branży wyzwania w zakresie jakości brzmień i efektów gitarowych i basowych. Celowanie wysoko, napędzanie procesu inżynieryjnego i trafienie na to idealne brzmienie i rozwiązanie sprawia, że nasze serca biją.

Pozyskujemy tylko najlepsze materiały i komponenty - unikanie kompromisów w jakiejkolwiek formie jest kluczowe.

Jesteśmy otwarci i szukamy inspiracji wśród użytkowników naszych produktów. Cenimy sobie swobodne opinie i wykorzystujemy je do napędzania naszej kreatywności.

Głośne słuchanie, doświadczona inżynieria i dobry dźwięk wyzwalają nerwy w naszych działaniach.

Produkty z oferty producenta: T-Rex

Przejdź do strony: 1 | 2

Przejdź do strony: 1 | 2

Katalog Produktów