Nowe pliki do Ease dla RCF serii Art9

2023-02-21

Zespół inżynierów RCF opracował nowe pliki AMFG® EASE GLL dla głośników serii Art9, przydatne do projektowania i symulacji systemu w oprogramowaniu EASE i EASE Focus 3. Nowo wydane pliki GLL pozwalają naszym użytkownikom na dokładne modelowanie i wizualizację wydajności głośników RCF w różnych konfiguracjach i środowiskach.

EASE - Enhanced Acoustic Simulator for Engineers - pakiet oprogramowania do zaawansowanej symulacji akustycznej dla inżynierów zapewnia projektantom systemów i konsultantom nieoceniony zestaw narzędzi do wszystkich aspektów profesjonalnych instalacji dźwiękowych. Począwszy od szczegółowego, realistycznego modelowania i symulacji akustyki obiektu oraz wydajności systemu dźwiękowego, po bogate w informacje i angażujące klienta prezentacje, a także zapewnia profesjonalną ocenę i weryfikację danych.

Dowiedz się więcej >

EASE

EASE Focus 3 to darmowy program do symulacji akustycznej, służący do modelowania 3D systemów line array, klastrów subwoferów, kolumn sterowanych cyfrowo oraz konwencjonalnych głośników. Dzięki EASE Focus 3 projektanci systemów mogą symulować akustyczną wydajność kompletnego systemu nagłośnieniowego RCF, aby znaleźć optymalną konfigurację dla danego miejsca z wieloma obszarami publiczności, zakrzywionymi i pochylonymi siedzeniami. Focus 3 wspomaga użytkownika wieloma inteligentnymi funkcjami, takimi jak funkcje Auto Splay, Virtual EQ, szczegółowa analiza pokrycia dźwiękiem, SPL i odpowiedzi częstotliwościowej.

Pobierz oprogramowanie AFMG® EASE FOCUS 3 za darmo tutaj >

Focus

Pliki definicji GLL

W systemie EASE każdy głośnik jest opisany przez profil definicji systemu, który zawiera właściwości mechaniczne, elektroniczne i akustyczne systemu głośnikowego. Wszystkie dostępne pliki GLL dla głośników RCF Audio można pobrać na końcu strony każdego produktu na stronie producenta w sekcji Software. Na stronie internetowej arcadeaudio.pl na karcie każdego produktu znajduje się odnośnik do tego produktu na stronie producenta.

Katalog Produktów