Nowa dostawa ART z nowymi produktami

2023-02-06

W te śnieżne poniedziałkowe południe witamy was gorącymi nowościami od ART które właśnie wjechały na nasz magazyn, i czekają na dalszą podróż do Ciebie!

Długo wyczekiwane interfejsy audio ART USB Pre II - dwu i ART USB IV - czterokanałowe. Jako jeden z nielicznych na rynku, USB IV posiada izolowane transformatorowo wyjścia. Taki wbudowany Di-BOX rozwiązuje temat przydźwięków sieciowych i zakłóceń generowanych w kolumnach przez zasilacze w komputerach.

Na zewnątrz znajdują się 4 wejścia combo Jack/XLR, 2 wyjścia liniowe, wyjście słuchawkowe i do kompletu złącza MIDI. A w środku również znajdują się same dobrodziejstwa jak na przykład wysokiej jakości 32 bitowe przetworniki wejściowe znanej w branży audio firmy Burr Brown, ultra niskoszumowe analogowe układy audio od Texas Instruments, transformatory wyjściowe ART, jest w środku co oglądać, ale co więcej jest co słuchać! Interfejs pracuje z próbkowaniem do 192kHz. To w całości daje wszechstronne narzędzie dla producenta muzycznego.

Kolejną nowością są dwa nowe wyspecjalizowane miksery instalacyjne. MX524 to 5 kanałowy mikser 4 strefowy. 4 uniwersalne wejścia mikrofonowo-liniowe ze złączami Combo/XLR z dołączanym indywidualnie zasilaniem phantom, plus wejście RCA dla odtwarzaczy, z możliwością rozdzielenia indywidualnie na 4 strefy. Dodatkowo mikser może pracować na zasilaniu bateryjnym 24V.

Do kompletu mikserów dołącza ART MX622BT. Znany i lubiany przez instalatorów prosty sześciokanałowy mikser stereofoniczny w odsłonie MX622BT został wzbogacony o interfejs audio bluetooth 5.0. 3 mikrofonowe kanały wejściowe, 3 kanały liniowe stereofoniczne, w tym jeden z opcją bluetooth, do kompletu z pętlą efektów. Proste i rozwiązanie do sklepów, na sale wykładowe czy konferencyjne.

Do zestawów urządzeń bluetooth wchodzi również unikatowy ART BT-DI. To Di-Box z odbiornikiem Bluetooth 5.0, który ma zasięg do 50 metrów. Jak na di-box przystało posiada transformatorowo symetryzowane dwa wyjścia XLR, i jako unikat na rynku może pracować zasilany wyłącznie z Phantom, a zewnętrzny zasilacz jest możliwy do podłączenia jako opcja, przełącznik podniesienia masy w takim wypadku pozwoli na pracę bez przydźwięków.

Do rodziny ARTcessories™, dołączył miniaturowy osobisty wzmacniacz słuchawkowy. Mały, zasilany bateryjnie na dwie baterie AA (w zestawie). Szczyt prosty, na górnym panelu znajduje się jedno wyjście słuchawkowe 3,5mm, oraz regulator głośności z przełącznikiem, z dołu blokowane gniazdo combo jack/XLR. Mimo że posiada tylko jedno gniazdo wejściowe, wzmacniacz jest stereofoniczny. Po otwarciu urządzenia, obok pojemnika na baterie znajduje się przełącznik trybu wejścia: symetryczne mono / niesymetryczne stereo. Wzmacniacz daje moc do 105mW, a typowy czas pracy na bateriach alkalicznych to 40 godzin.

Powyższe "ciepłe bułeczki" czekają na magazynie na wysyłkę do Ciebie. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym.

Katalog Produktów