Gruziński Theatre, nagłośniony systemami RCF

2023-02-02
Galeria zdjęcie 1 Galeria zdjęcie 2 Galeria zdjęcie 3 Galeria zdjęcie 4 Galeria zdjęcie 5 Galeria zdjęcie 6

Tbilisi, Gruzja - The Tsiskvili Group, wiodący dostawca luksusowych doświadczeń gastronomicznych w Gruzji, 25 listopada oficjalnie otworzył "Theatre", nową przestrzeń koncepcyjną, która łączy w sobie to, co najlepsze w rozrywce na żywo i dobrej kuchni. Znajdujący się na ulicy Beliashvili, Teatr oferuje wielofunkcyjne miejsce, gdzie goście mogą cieszyć się występami we wszystkich stylach i gatunkach, będąc jednocześnie serwowanymi nowoczesnymi interpretacjami tradycyjnych gruzińskich potraw.

Lasha Chkaidze, prezes Tsiskvili Group mówi:

Teatr jest prawdziwym ucieleśnieniem naszego zaangażowania w oferowanie naszym gościom jedynych w swoim rodzaju doświadczeń. Jesteśmy dumni, że udało nam się zebrać to, co najlepsze w rozrywce na żywo i dobrej kuchni w jednym wyjątkowym miejscu.

Przestrzeń, w której znajduje się scena i pawilon, będzie gościć szeroki zakres wydarzeń, w tym: spektakle teatralne, operę, balet, koncerty, gale, konferencje i przyjęcia firmowe, a także prywatne imprezy. Kuchnia w Teatrze będzie oferowała z góry ustalone menu z daniami dostosowanymi do treści i tematu każdego wydarzenia.

Konstantine Beruchashvili, partner zarządzający Smarthouse and Office LLC, powiedział:

Systemy dźwiękowe RCF pojawiły się we wszystkich restauracjach Tsiskvili w ciągu ostatniej dekady i zarówno jakość, jak i niezawodność głośników RCF są wyjątkowe. Jesteśmy dumni, że zostaliśmy wybrani, aby dostarczyć rozwiązania dźwiękowe dla Teatru. Nasz zespół fachowych inżynierów dźwięku i instalatorów ściśle współpracował z grupą Tsiskvili, aby zapewnić, że system nagłośnienia w Theatre jest najwyższej jakości i spełnia potrzeby lokalu.

Został zainstalowany główny system line array z ośmioma TTL 33-A II, dwoma subwooferami TTS 36-A oraz dwoma HDL 26-A jako front fill. Poza główną sceną, w obiekcie znajdują się również kolumny o dużej mocy TTW 4-A oraz subwoofery TTS 18-A II. Umieściliśmy osiem monitorów scenicznych NX-15-SMA, a w całym obiekcie znajduje się wiele głośników RCF. Niektóre z topowej linii profesjonalnej TT+, jak TT 08-A II i TT 10-A oraz inne głośniki z serii Business Music i Installed Sound, głośników do muzyki tła i zastosowań ewakuacyjnych.

Pierwszym dużym przedstawieniem, które odbyło się w Theatre był The Show, w którym wystąpili Nikoloz Rachveli, Nino Ananiashvili i jej zespół baletowy, śpiewacy operowi oraz inni wybitni przedstawiciele dziedziny sztuki.

Jesteśmy pewni, że Teatr szybko stanie się jednym z najbardziej pożądanych miejsc w Tbilisi. Jesteśmy bardzo dumni z jakości doświadczenia, które możemy zapewnić wspaniałą czystość dźwięku dzięki systemowi RCF, który jest niezwykle efektowny. Z niecierpliwością czekamy na przyjęcie gości z całego świata, aby doświadczyć tego, co najlepsze w gruzińskiej gościnności i kulturze.

Katalog Produktów