Festiwal Kultury i Sztuki w Jerash w jordani z KV2 Audio.

2022-12-19

Festiwal Kultury i Sztuki w Jerash, który tradycyjnie odbywa się w lipcu, przekształca starożytne miasto Jerash w jedno z najbardziej żywych i spektakularnych wydarzeń na świecie. W grudniu tego roku, po trzech latach nieobecności spowodowanej pandemią, festiwal powrócił z imponującym składem najlepszych regionalnych artystów, takich jak Tamer Husny, Marwan Khoury, Asi Hillani i Rabeh Saqer, by wymienić tylko kilku. Już ósmy rok z rzędu specjaliści od produkcji na żywo z Ammanu, Triad Live Productions, byli odpowiedzialni za pełną produkcję dźwięku i oświetlenia podczas imprezy. Ich system nagłośnienia to KV2.

Dyrektor generalny Triad, Amjad T. Marar, wyjaśnia:

Konfiguracja w tym roku była nieco inna. W głównym Teatrze Południowym o pojemności 5.000 musieliśmy zainstalować na scenie dużą konstrukcję kratownicową o wysokości 16 m. Ostatecznie, zadziałało to na naszą korzyść, ponieważ polecieliśmy kolumną VHD2.0 w lewo i w prawo na wysokości 16m, która zajęła się siedzeniami na górnym poziomie; a dzięki pionowej dyspersji 40 stopni, zapewniła również doskonałe pokrycie aż do dolnej części środkowej sekcji siedzeń.

Skonfigurowaliśmy kolejną parę zestawów VHD2.0 ułożonych w stack po lewej i prawej stronie z przodu sceny na wysokości 6m od ziemi (na górze subów), aby pokryć niższe miejsca siedzące. Jeśli chodzi o subwoofery, wdrożyliśmy łącznie 8 x VHD4.18 i 4 x VHD2.16 ułożone w stack po lewej i prawej stronie. Podwójne systemy ES1.0 i cztery ES2.16 pełniły rolę wypełnień bocznych, a 20 x EX12 monitorów scenicznych dopełniło system.

W przypadku mniejszego, mieszczącego 2000 osób Teatru Północnego, Triad zdecydował się na podwójny system ES1.0 uzupełniony o cztery subwoofery ES2.16.

Dźwięk, który osiągnęliśmy był co najmniej niesamowity. Oczywiście, od czasu do czasu mieliśmy komentarze od niektórych inżynierów dźwięku w rodzaju: "Gdzie są głośniki?". Moja odpowiedź na to jest zawsze taka sama - zapomnijcie o wiszących bananach! Po prostu zamknij oczy i spróbuj zapomnieć o swoich tradycyjnych wyobrażeniach o tym, co POWINNO brzmieć dobrze - po prostu słuchaj!.

Pracujemy z KV2 Audio już od 15 lat i nie mieliśmy ani jednej skargi od kogokolwiek. Za moje pieniądze, są to najlepsze systemy dźwiękowe na planecie, kropka!.

Katalog Produktów