Moon Mother osiąga atmosferę z RCF HDL 50-A

2022-11-10
Galeria zdjęcie 1 Galeria zdjęcie 2 Galeria zdjęcie 3 Galeria zdjęcie 4 Galeria zdjęcie 5

Moon Mother jest firmą produkującą najwyższej jakości wydarzenia, która działa w Australii od 1991 roku. Jako samozwańczy "architekci wydarzeń", Moon Mother stali się szanowani w społeczności eventowej jako utalentowany i uważny zespół, który z prawdziwą pasją podchodzi do swojej pracy. Prowadzona przez wesołą założycielkę i dyrektorkę, Jenny Moon, firma rośnie w siłę, zdobywając po drodze wielu wysokiej klasy klientów - w tym takie sławy jak Rip Curl i Cycling Australia.

Zgodnie z jakością, za którą Moon Mother jest obecnie uznawana na całym świecie, do swojego rozszerzającego się katalogu sprzętu dodała kompletny system liniowy RCF. System, składający się głównie z urządzeń z flagowej oferty RCF, HDL 50-A, był ostatnio prezentowany na Red Hill Estate's Winefolk Festival w Mouth Martha.

Ustawiony u podnóża wzgórza w malowniczym parku Briars, system HDL PA Moon Mother był słyszalny na całej przestrzeni imprezy - gdzie utrzymywał poziom zrozumiałości z odległości, która zaskoczyła nawet ich własnego głównego inżyniera. Pracując z zupełnie nową przenośną sceną, zespół miał do dyspozycji 6 x HDL 50-A na stronę, z 4 dodatkowymi HDL20-A, które wypełniały przód. Moon Mother, nigdy nie skąpił na 'efektowność', również dołączył 6 podwójnie postawionych subwooferów 9006-AS, dostarczających potężny low-end i tchnących życie w Ska, Funk i Rock w line-upie Winefolk.

RCF HDL 50-A to duży moduł matrycowy, który integruje dwa 12" głośniki niskotonowe, cztery symetryczne 6,5" przetworniki średniotonowe oraz dwa 2" przetworniki w lekkiej obudowie klasy tour-grade. Dzięki cyfrowemu wzmacniaczowi zdolnemu do podniesienia poziomu SPL każdej jednostki do oszałamiającego poziomu 140dB, HDL 50-A stał się bardzo poważnym rywalem na rynku zestawów modularnych matryc.

O zaletach linii HDL opowiadał kierownik ds. rozwoju biznesu Moon Mother, Tim Dalton.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z brzmienia tego systemu - i najwyraźniej publiczność również - ponieważ zdobyliśmy dzisiaj 3 kolejnych klientów, tylko dzięki brzmieniu systemu. Co prawda byliśmy trochę zaniepokojeni podczas ustawiania, ponieważ to nasz pierwszy raz na tej nowej scenie, ale okazało się, że brzmiały świetnie od razu, a z kilkoma poprawkami w RDNet, nawet lepiej.

Zespół Moon Mother wykorzystał RDNet, oprogramowanie RCF do zarządzania matrycami, do skalowania wysokich tonów w miarę jak spływały w dół klastra, utrzymując jasny dźwięk na całym wzgórzu, jednocześnie nie będąc zbyt natarczywym dla tych w dolinie stojących tuż przed sceną. RDNet został również wykorzystany do kształtowania niskich tonów, jak wyjaśnia Tim:

Możliwości RDNet HDL'a dodają tylko tę odrobinę dodatkowej kontroli, szczególnie w przypadku imprez plenerowych. Generalnie lubimy ustawiać low-end w układzie kardioidalnym, ale kiedy testowaliśmy system, okazało się, że bardziej dookólny kształt brzmi lepiej w tej sytuacji - więc wybraliśmy go dla wszystkich subów. To właśnie takie rzeczy ułatwia seria HDL.

Od skromnych początków w produkcji scenicznej, Moon Mother rozwinęli się w ekipę ekspertów posiadających ponad 60 lat łącznego doświadczenia w produkcji i zarządzaniu wydarzeniami. Z wszechstronną mocą kompletnego zestawu RCF HDL line-array, Moon Mother dali jasno do zrozumienia, że nie idą na skróty w dostarczaniu znakomitego dźwięku z imprez.

 

Katalog Produktów