RM5 - profesjonalne monitory studyjne od ART

2022-11-01
Galeria zdjęcie 1 Galeria zdjęcie 2 Galeria zdjęcie 3 Galeria zdjęcie 4

ART RM5 to to najnowsze monitory, zaprojektowane i stworzone przez inżynierów tej firmy. ART RM5 to 300-watowy system monitorów studyjnych, który zapewni bezkompromisowy poziom niskich tonów i niezwykle szeroki "sweet-spot" (optymalne miejsce odsłuchu), co w znacznym stopniu wyróżnia go na tle innych, dostępnych na rynku monitorów. To doskonałe brzmienie zawdzięczamy zastosowaniu jednolitej, aluminiowej obudowy, dwóm pasywnym membranom umiejscowionym na bokach monitora i pierścieniowej membranie drivera wysokiej rozdzielczości.

System zaprojektowano z myślą o maksymalnej wszechstronności, dzięki czemu RM5 oferuje trzy wstępnie ustawione tryby DSP (Referencyjny, HiFi lub Teatralny), które pozwalają na łatwe dostosowanie stereofonicznego systemu monitorowania do każdej przestrzeni odsłuchowej. Do wyboru mamy jeszcze trzy tryby kompensacji przestrzeni; 1/4 space, 1/2 space, full space co sprawia, że RM5 jest jeszcze bardziej uniwersalnym systemem i może działać efektywnie w każdym środowisku studyjnym.

Mnogość wszelakiego rodzaju wejść pozwala na łatwą integrację systemu RM5 z każdym profesjonalnym studiem lub z dowolnym domowym systemem audio. Poza wszelkimi gniazdami do dyspozycji mamy również Bluetooth umożliwiający wygodne i pozbawione kabli połączenie z dowolnym urządzeniem wyposażonym w ten rodzaj łączności.

Umieszczone na górze przyciski sterujące zapewniają wygodną i komfortową obsługę RM5 bez konieczności stosowania zewnętrznych, często drogich kontrolerów.

Zdejmowane, wytrzymałe podstawy monitorów (w zestawie) oraz zintegrowane punkty montażowe Vesa o średnicy 100 mm zapewniają łatwy montaż ART RM5 w każdej przestrzeni, nie tylko studyjnej.
 

Katalog Produktów