Nowość KV2 SL6.10

2022-10-19
Galeria zdjęcie 1 Galeria zdjęcie 2 Galeria zdjęcie 3

Seria SL firmy KV2 została zaprojektowana w odpowiedzi na zapotrzebowanie architektów na potężny, płaski głośnik, który mógłby być zintegrowany bezpośrednio ze ścianą lub inną powierzchnią, lub po prostu prezentować niezwykle dyskretny profil, gdy jest zamontowany bezpośrednio na ścianie, lub nawet podwieszony. SL412 jest uwielbiany w klubach, teatrach i na imprezach na całym świecie i został wybrany jako głośnik do kultowego klubu Amnesia na Ibizie, a także do kilku przedstawień teatralnych na West Endzie i Broadwayu oraz do wiedeńskiej opery Volksoper w Austrii. Firma KV2 wzbogaciła ostatnio swoją ofertę o nowy, wyjątkowy subwoofer KV2 SL6.10, który zastąpił model KV2 SL2.15.

Mierzący zaledwie 350 mm (13,78") i zaprojektowany tak, aby estetycznie pasował do modelu KV2 SL412, KV2 SL6.10 wytwarza potężny, dokładny bas z ultracienkiej obudowy. Pasmo przenoszenia basu zostaje dodatkowo wzmocnione poprzez podwojenie, a nawet potrojenie kolumn, zwłaszcza gdy KV2 SL6.10 jest ustawiony przy ścianie lub w jej obrębie, co zapewnia optymalną moc wyjściową przy niewielkich rozmiarach. W razie potrzeby łączy się on również akustycznie z subwooferami KV2 VHD1.21 i 2.21 o ultra niskich częstotliwościach, jako część aktywnego systemu pięciodrożnego.

Sześć 10-calowych przetworników basowych sadzonych frontowo z cewką 2" i ferrytowym silnikiem magnetycznym zapewniają bardzo wysoki zakres dynamiki i jakość artykulacji, która nie jest normalnie osiągalna dzięki konwencjonalnym membranom subwooferów o większej masie. Nawet trzy subwoofery KV2 SL6.10 mogą być zasilane z jednego kanału wzmacniacza KV2 VHD3200 / 3200D, co stanowi znaczną oszczędność w porównaniu do poprzednika, który wymagał jednego kanału wzmacniacza do zasilania dwóch jednostek.

KV2 SL6.10 oferuje szereg prostych opcji montażu na ścianie, podwieszenia i ułożenia na ziemi, lub może być zainstalowany bezpośrednio w ścianach i powierzchniach, gdzie przestrzeń lub estetyka wizualna są na wagę złota. Kolumny mogą być również zaprojektowane i dostarczone z niestandardowymi kolorami, szablonami grilla i logo, oferując elastyczne i prawdziwie designerskie zintegrowane rozwiązanie.

Co więcej, seria KV2 SL obejmuje teraz wzmacniacze KV2 SL3000D i VHD3200D, które zawierają narzędzie KV2 Control & Diagnostics, co oznacza, że SL6.10 jeśli jest to wymagane, może być skonfigurowany, kontrolowany i zarządzany całkowicie zdalnie.

Katalog Produktów