Nowość RCF Art9-AX

2022-07-11

ART 9 łączy w sobie surową moc i innowacje technologiczne, aby niezawodnie zapewnić doskonałą czystość dźwięku z imponującym ciśnieniem akustycznym. Dzięki jakości wykonania RCF i bogatym funkcjom, jest to najbardziej wszechstronny głośnik do profesjonalnych zastosowań - w trasie, na scenie, a także nadaje się do instalacji stacjonarnej.

SERIA ART9-AX

ART 9-AX łączy wszystkie funkcje klasycznych ART 9-A z potężnym cyfrowym mikserem i zaawansowanymi możliwościami. Dostępnych jest kilka trybów pracy, samodzielnie lub w parze z innymi głośnikami i subwooferami, przewodowo lub bezprzewodowo. Wszystkie dostępne funkcje i parametry są dostępne z pokładowego kolorowego wyświetlacza poprzez pojemnościowy ekran dotykowy i pokrętło enkodera, a także z dedykowanej aplikacji na urządzenia z systemem iOS i Android.

WIODĄCY W KLASIE DŹWIĘK I FUNKCJONALNOŚĆ

Wyposażony w 48V przedwzmacniacze mikrofonowe i wejścia liniowe, wewnętrzny 6-kanałowy mikser cyfrowy z zaawansowanym procesorem DSP, wejście audio Bluetooth i pilot zdalnego sterowania zarówno dla pojedynczych, jak i podwójnych sparowanych głośników, ART 9-AX jest godnym rozwiązaniem dla każdej aplikacji audio. Głośnik może być używany samodzielnie jako główna jednostka centralna, sparowany bezprzewodowo/przewodowo z innym ART-em lub połączony z subwooferem.

Nowa, bi-amplifikowana konstrukcja elektroakustyczna o mocy 2100W zapewnia imponujący poziom ciśnienia akustycznego (SPL), zachowując jednocześnie ekstremalną czystość dźwięku podczas użytkowania w środowisku otwartym i na dużych odległościach. Wszystkie operacje mogą być kontrolowane przez 2,4-calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy na tylnym panelu lub zdalnie przez aplikację LiveRemote App dla urządzeń z systemem Android i iOS.

TYLNY PANEL Z EKRANEM DOTYKOWYM

Panel tylny ART 9 AX wyposażony jest w duży 2,4-calowy kolorowy ekran dotykowy i wciskany enkoder do regulacji wszystkich ustawień głośników w trakcie pracy. Menu w dwóch trybach zostało zoptymalizowane pod kątem szybkiej nawigacji: Easy Mode do szybkiej i natychmiastowej konfiguracji, Advanced Mode do profesjonalnego strojenia i routingu sygnału.

PROFESJONALNE GŁOŚNIKI STEROWANE PRZEZ BLUETOOTH®

  • Wszystkie funkcje serii ART 9 plus:
  • Bluetooth® do przesyłania strumienia audio i sterowania
  • Aplikacja na smartfony umożliwiająca zdalne sterowanie
  • 6-wejściowy, 2-wyjściowy cyfrowy mikser stereo i przetwarzanie wyjścia
  • Wewnętrzny cyfrowy mikser i zwrotnica dla subwooferów RCF
  • Kolorowy wyświetlacz z dotykiem pojemnościowym

Niezależnie od tego, czy jesteś muzykiem, DJ-em, czy profesjonalnym inżynierem dźwięku, RCF LiveRemote App ułatwia regulację miksera ART 9 AX, DSP, FX, routingu i ustawień Bluetooth. LiveRemote umożliwia również pełną kontrolę nad wewnętrznym silnikiem ART 9 AX: przywoływanie i zapisywanie presetów, ustawianie pożądanych poziomów głośności, regulację EQ, kompresorów i FX, dostosowywanie i dostrajanie systemu dźwiękowego i wiele więcej. Dostępny dla telefonów i tabletów z systemem Android i iOS.

Kolumny RCF Art9-AX dostępne już wkrótce w ofercie Arcade Audio.

Katalog Produktów