Nowość RCF NX985-A z SUB8008-A

2022-05-23

Przygotuj się na absolutną czystość dźwięku i głębokie, potężne basy. NX 985-A wyznacza nowy standard w dziedzinie przenośnego dźwięku dzięki innowacyjnej trójdrożnej konstrukcji elektroakustycznej.

Inżynierowie RCF połączyli specjalnie zaprojektowane przetworniki w konfiguracji trójdrożnej z falowodami o stałej kierunkowości dla średnich i wysokich częstotliwości, przetwarzaniem FiRPHASE oraz nowo dodanymi algorytmami Bass Motion Control - wszystko napędzane wzmacniaczem o mocy 2100W.

NX 985-A doskonale radzi sobie z odtwarzaniem wysokiej jakości dźwięku pełnozakresowego bez subwoofera, ale wyróżnia się w połączeniu z SUB 8008-AS w zastosowaniach wymagających wzmocnienia muzyki na żywo. Wytrzymała, wykonana z wysokiej jakości drewna obudowa jest łatwa do przenoszenia dzięki ergonomicznym uchwytom po obu stronach. Oddzielna obudowa wzmacniacza gwarantuje sprawność i niezawodność podzespołów.

NX 985-A można łączyć ze sobą w celu zwiększenia pokrycia, a także podwieszać lub montować na kratownicy za pomocą punktów mocujących M10. Dzięki przednim otworom wentylacyjnym głośnik SUB 8008-AS może być instalowany również we wnękach. Od obudowy po ostateczną fakturę i wytrzymałą maskownicę ochronną, oba głośniki oferują maksymalną wytrzymałość na intensywne użytkowanie w trasie i mogą być używane do instalacji stałych.

Katalog Produktów