Nowość od RCF: profesjonalne interfejsy Audio USB - RCF TRK Pro

2022-05-11
TRK PRO
PROFESJONALNE INTERFEJSY AUDIO USB
Sprawdź RCF w swoim studio

RCF wnosi do Twojego studia ponad 70 lat doświadczenia w dziedzinie profesjonalnego audio. Muzycy i twórcy mogą teraz polegać na nowej serii TRK PRO, aby nagrywać i słuchać z niesamowitą szczegółowością, w dowolnym miejscu. Solidne i dobrze przemyślane studio w obudowie USB 2.0 z wszystkimi połączeniami wymaganymi dla mikrofonów, gitar, klawiatur i innych urządzeń audio.

Twoje studio w podróży

Zabierz TRK PRO ze sobą, gdziekolwiek tworzysz. Doświadcz studyjnej jakości nagrań dzięki prostemu, ale kompletnemu interfejsowi sterującemu. Urządzenie posiada zasilanie phantom +48 V, symetryczne złącza audio oraz niezależną regulację głośności słuchawek.


Wysokiej Jakości Wejścia

Zasilany z Szyny USB

Niskoszumowe Przetworniki 24Bit/192kHz

Symetryczne złącza

Zgodny z Klasą USB

Wytrzymała Metalowa Obudowa

Towarzysz twórcy

Niezależnie od tego, czy jesteś producentem w trasie, piosenkarzem lub muzykiem, podcasterem, czy po prostu potrzebujesz profesjonalnego interfejsu audio do swoich projektów AV, TRK PRO zapewni Ci wszystkie narzędzia niezbędne do nagrywania w studio lub w podróży.

Muzycy i piosenkarze

Znajdź i przeżyj swój twórczy przypływ.
Uchwyć wszystkie niuanse swojego instrumentu i głosu z pełną dynamiką, z łatwością podłączając urządzenie do gniazdka.

Występy na żywo na scenie

Zapewnij publiczności najlepszy dźwięk.
Miksuj ścieżki komputerowe z instrumentami i mikrofonami podczas koncertów na żywo.

Twórcy i autorzy piosenek

Twórz swoje bity, dopracuj miks.
TRK PRO to idealny towarzysz sesji w podróży lub szybkiego nagrywania.

Podcasterzy i twórcy treści

Opowiedz swoją historię. Sparuj z dowolnym mikrofonem i uchwyć prawdziwy charakter i szczegóły swojego głosu. Miksuj materiały wideo i audio z prawdziwą jakością pro-audio.

Inżynierowie dźwięku

Podejmij odpowiednie kroki. Podłącz TRK PRO do komputera z zainstalowanym programem RDNet Measures. Zmierz i dostrój swój system dźwiękowy, aby uzyskać najlepszą spójność sygnałów.

Odkryj swoją kreatywność

Dzięki ultra-liniowym przedwzmacniaczom mikrofonowym i wysokiej jakości, niskoszumowym konwerterom 24-Bit/192 kHz możesz nagrywać swoje najlepsze występy bezpośrednio w komputerowym DAW.

Rozpoczęcie pracy

Podłącz interfejs TRK PRO do komputera lub tabletu i już możesz zaczynać. Aby zapewnić lepsze zarządzanie opóźnieniami w systemie Windows, udostępniamy sterowniki audio ASIO. Pamiętaj, aby zarejestrować swój produkt na stronie RCF User Area, aby pobrać sterowniki i oprogramowanie.

Podłączona jakość

Najwyższy zakres dynamiki i niezwykły równoważny szum wejściowy.

Oznacza to doskonały dźwięk gotowy do profesjonalnych zastosowań. Ciesz się wszystkimi szczegółami dźwięku z pełną dynamiką, czystym, pozbawionym szumów sygnałem i jakością, którą naprawdę słychać.

Najlepsze oprogramowanie w zestawie

Do TRK PRO dołączony jest darmowy pakiet kreatywnego oprogramowania wraz z wiodącymi w branży wtyczkami, oferujący wszystko, czego potrzebujesz do nagrywania i produkcji.

W pakiecie znajduje się ekskluzywny wybór oprogramowania:

Cubase LE

Mac/PC - DAW

Cubase to cyfrowa stacja robocza audio (DAW) opracowana przez firmę Steinberg do nagrywania muzyki i MIDI, aranżowania i edycji. Cubase to sekwencer Audio-MIDI, który może zarządzać odtwarzaniem i nagrywaniem wielu ścieżek audio i MIDI.

Wavelab LE

Mac/PC - Edytor Audio

WaveLab to kompletne rozwiązanie masteringowe, cyfrowy edytor audio i aplikacja komputerowa do nagrywania dla systemów Windows i macOS, stworzona przez firmę Steinberg. WaveLab to kompleksowe rozwiązanie do edycji dźwięku w wysokiej rozdzielczości, analizy i odtwarzania dźwięku, przetwarzania wsadowego, edycji metadanych, projektowania dźwięku i nagrywania.

Cubasis LE

iOS - DAW dla urządzeń przenośnych

Ciesz się wykonywaniem, nagrywaniem, miksowaniem i dzieleniem się swoją muzyką w mgnieniu oka, gdziekolwiek jesteś, bezpośrednio na swoim iPhonie lub iPadzie. Cubasis firmy Steinberg oferuje doskonałą użyteczność, łatwość obsługi i błyskawiczne działanie, aby wykonywać, nagrywać, miksować i udostępniać swoją muzykę.

REmatrix FIRST

Convolution Reverb z biblioteką 100 presetów IR stworzoną wyłącznie dla RCF

REmatrix First to pogłos typu convolution reverb oparty na wielokrotnie nagradzanej technologii REmatrix - nowym rodzaju pogłosu, który łączy w sobie wysoką wierność pogłosu typu convolution reverb z elastycznością pogłosu algorytmicznego. Dzięki REmatrix można połączyć do 5 odpowiedzi impulsowych (IR), aby uzyskać ostateczne brzmienie pogłosu.

Overloud BReverb 2 Essential

Symulator pogłosu

BREVERB 2 to plugin pogłosowy, który replikuje algorytmy najsłynniejszych jednostek sprzętowych, w tym 4 klasyczne białe modele "Lexi" z lat 80-tych, użyte przy tysiącach znanych przebojów, 2 algorytmy legendarnej jednostki "6000", dedykowaną jednostkę postprodukcyjną z pozycjonowaniem źródeł tysięcy gotowych do użycia presetów stworzonych przez jedne z najbardziej szanowanych osób w branży muzycznej i filmowej, aby przyspieszyć Twój proces pracy.

Overloud TH-U Essential

Symulator wzmacniaczy

TH-U zmienia Twój komputer w najbardziej realistyczny i elastyczny symulator wzmacniacza gitarowego, który pozwala Ci grać na żywo, ćwiczyć lub nagrywać: w wersji samodzielnej i z wtyczką. Wszystkie modele wzmacniaczy są tworzone na podstawie rzeczywistych konfiguracji: technologia Overloud pozwala na uchwycenie odpowiedzi całego zestawu, w tym nieliniowej i dynamicznej odpowiedzi wzmacniaczy, kolumn, mikrofonów, przedwzmacniaczy mikrofonowych i dźwięku pomieszczenia.

Odpowiedni dźwięk dla Twojej opowieści

Bez względu na to, czy tworzysz podcast, vlog czy podkład głosowy, TRK PRO daje Ci wszystko, czego potrzebujesz. Nagrywaj mowę w wysokiej jakości i edytuj ją przez słuchawki lub monitory stereo z niezwykłą niezawodnością.

Najlepszy towarzysz RDNet Measures

TRK PRO1 jest idealny do pracy z dwukanałowym analizatorem dźwięku FFT w czasie rzeczywistym RDNet Measures. Podłącz mikrofon do wejścia ch1, ustaw wewnętrzny kanał odniesienia na RDNet (zostanie aktywowana wirtualna pętla zwrotna) i jesteś gotowy do pomiaru magnitudy, fazy, RTA, koherencji i odpowiedzi impulsowej twojego systemu dźwiękowego. Funkcje RDNet Measures obejmują wyszukiwanie opóźnień, generator sygnału oraz zintegrowany miernik/logger SPL z narzędziami do kalibracji.

Katalog Produktów