KV2 Audio na targach ISE w Barcelonie

2022-04-22

Firma KV2 Audio ma przyjemność poinformować, że będzie obecna na zbliżających się targach ISE w Barcelonie w dniach 10-13 maja 2022 roku.

Te ważne dla branży targi oznaczają również początek nowej, ekscytującej współpracy ze znaną hiszpańską firmą Fluge Audiovisuales, która wprowadzi na rynek markę UBZ-D i będzie zajmować się sprzedażą i dystrybucją produktów KV2 Audio w Hiszpanii.

W związku z ciągłym rozwojem i sukcesem firmy KV2 na wszystkich rynkach, tegoroczne targi ISE są okazją dla projektantów dźwięku, firm rentalowych i integratorów systemów do fizycznego zapoznania się z wszystkimi liniami produktów KV2, podczas gdy nasz kompetentny zespół KV2 jest do dyspozycji w celu omówienia wszelkich wymagań i pytań.

Dzięki interaktywnym demonstracjom nowych produktów na naszym stoisku, w tym premierze trójdrożnego monitora ESM312 High Output Full Range, osoby, które nigdy wcześniej nie miały bezpośredniej styczności z "przyszłością dźwięku", powinny koniecznie odwiedzić KV2 Audio na ISE 2022.

Sprawdźcie nasze wydarzenie na FB i dajcie nam znać, że się wybieracie!

Aby otrzymać darmowy wstęp na wystawę prosimy o użycie kodu: CQPMELMK

Katalog Produktów