Ważna aktualizacja RCF do RDNet 4.1.8

2022-04-13
RCF RdNet Update

RCF ulepsza i rozszerza platformę RDNet o nowe i szybsze połączenie z naszymi serwerami. Ta nowa aktualizacja skraca czas połączenia, zwiększa ogólną stabilność usług w chmurze RDNet i zawiera drobne poprawki błędów. Prosimy o pobranie nowego RDNet Launcher, aby móc korzystać z nowych firmware'ów.

Informujemy, że poprzednia wersja programu RDNet Launcher (wersja 4.1) została wycofana z użytku. Oprogramowanie RDNet zachowa swoją funkcjonalność, ale nie będzie w stanie połączyć się z usługami w chmurze lub sprawdzić aktualizacji oprogramowania i firmware.

Podczas uruchamiania, RDNet Launcher będzie wymagał połączenia z Internetem, aby zdalnie pobrać oprogramowanie i zalogować się w RDNet. Podczas kolejnych uruchomień, launcher sprawdzi czy w sieci są jakieś aktualizacje (oprogramowania i/lub firmware) i jeśli są obecne, pokaże Notatkę z powiązanymi zmianami, pozwalając użytkownikowi wybrać czy chce je zastosować czy pominąć. RDNet Launcher jest również wyposażony w system odzyskiwania danych, który pozwala na odzyskanie oprogramowania w przypadku uszkodzenia lub braku możliwości pobrania kompletnych plików.

Pobierz najnowszą aktualizację RCF RDNet

Katalog Produktów