ART DJ Pre II - Najlepszy budżetowy przedwzmacniacz gramofonowy 2022

2022-04-18

ART DJ Pre II został uznany przez portal Popular Science za najlepszy budżetowy przedwzmacniacz gramofonowy w roku 2022.

Dlaczego został wybrany: Dzięki filtrowi dolnozaporowemu, regulowanej pojemności, wzmocnieniu i wskaźnikowi przesterowania, ten przedwzmacniacz daje Ci kontrolę.

Specyfikacja

  •     MM lub MC: MM (MC ograniczone)
  •     Regulacja wzmocnienia i filtry: Tak
  •     Waga: 1,1 funta
  •     Rozmiar: 1,75 x 4,2 x 3,5 cala

Zalety

  •     Duża wszechstronność
  •     Znacznie więcej funkcji niż można by się spodziewać po wzmacniaczu w tej cenie
  •     Przystępna cenowo strona

Wady

  •     Nie najlepsze pokrycie systemów MC

Zazwyczaj, gdy myślisz o urządzeniach budżetowych, nie oczekujesz, że będą one wyposażone w szeroki zestaw funkcji. ART DJPREII jest jednak budżetowym urządzeniem, które stanowi wyjątek. W przystępnej cenie ART oferuje dobre brzmienie, które może nie zapewnia takiej szczegółowości i głębi jak przedwzmacniacze z wyższej półki cenowej, ale nadal tworzy szczegółową scenę dźwiękową z dobrymi niskimi tonami i przyjemnymi muzycznymi wysokimi.

ART oferuje dobry dźwięk, ale to, co wyróżnia ten przedwzmacniacz, to wszystko, co wnosi do zestawu poza solidnym brzmieniem. Prawdopodobnie najbardziej ekscytującą cechą tego urządzenia jest przełącznik obniżający poziom niskich tonów, który redukuje nieco dudnienia ze starszych, zniekształconych płyt winylowych lub hałasu napędu gramofonu, nie odcinając przy tym zbyt wiele od miksu. Z przodu urządzenia znajduje się centralnie umieszczone pokrętło wzmocnienia (do +10 dB) z wygodnym wskaźnikiem poziomu sygnału, a także przełącznik low-cut i przycisk zaślepki wejścia. To bardzo dużo funkcji za tak dobrą cenę.

Chociaż ART może osiągnąć pewne rezultaty w systemiach MC, nie jest do tego celu tak zoptymalizowany jak dla systemów MM. Ale to nie szkodzi, ponieważ ten produkt jest już bardzo bogaty, jak na swoją cenę. Podsumowując, jest to budżetowy przedwzmacniacz, który powinien zrobić więcej niż większość ludzi oczekuje od swojego przedwzmacniacza gramofonowego.

Popular Science

Zobacz powiązane produkty:

Katalog Produktów