KV2 system ES

2022-02-07

Jest to prawdziwie skalowalny system, kompaktowy i modułowy, z całą elektroniką i wzmocnieniem umieszczonymi w oddzielnych, przenośnych jednostkach - KV2 EPAK 2500 i 2500R. Umieszczenie aktywnego pakietu elektroniki na zewnątrz daje w rezultacie lżejszy, łatwiejszy w obsłudze system o znacznie większej elastyczności. Kompaktowe rozmiary zmniejszają koszty transportu, a dzięki temu, że system można ustawić na ziemi lub we własnym zakresie, jest on szybki i łatwy w instalacji, co znacznie obniża koszty pracy. Jednostka sterująca KV2 EPAK 2500/R zawiera cztery wzmacniacze. Elektroniczne filtry zwrotnicy, wyrównanie czasowe, korekcja, ochrona systemu i kontrola poziomu są wykonywane na pokładzie, wykorzystując wiodącą w branży konwersję cyfrową 20MHz.

Głośnik średnio-wysokotonowy KV2 ES1.0 oraz KV2 EPAK2500/R stanowią rdzeń niesamowicie brzmiącego, niewiarygodnie dynamicznego systemu KV2 ES. Każdy KV2 ES1.0 wymaga KV2 EPAK2500/R do zasilania, a trójdrożna obudowa zawiera 12" głośnik średnio-niskotonowy z tubą, 6" głośnik średnio-niskotonowy z tubą oraz 1.75" tytanowy głośnik ciśnieniowy. Istnieje możliwość obracania tuby ES 1.0 w celu ustawienia systemu w konfiguracji pionowej lub poziomej, a także połączenia dwóch obudów ES1.0 razem w poziomie w celu stworzenia bardzo mocnego rozwiązania dalekiego zasięgu.

Oprócz napędzania trójdrożnej kolumny KV2 ES1.0, czwarty kanał wzmacniacza w jednostce sterującej KV2 EPAK2500/R jest dedykowany do zasilania wybranych subwooferów z serii KV2 ES. KV2 ES1.5 to lekka, pojedyncza 15" obudowa, KV2 ES1.8 to pojedynczy 18" subwoofer typu horn reflex, a KV2 ES2.5 /2.6 to podwójny 15", podwójnie asymetryczna konstrukcja, dostępna w wersji 4 Ohm (KV2 ES2.5) lub 8 Ohm (KV2 ES2.6).

Prosty w konfiguracji i obsłudze System KV2 ES został zaprojektowany do pracy w trybie plug and play. Potrzeba by było kilkunastu lub więcej komponentów zewnętrznych, wyrafinowanego sprzętu pomiarowego i stopnia naukowego z dziedziny inżynierii akustycznej, aby osiągnąć optymalizację, którą wbudowaliśmy w KV2 EPAK 2500/R. Wielopozycyjny przełącznik pozwala na wybór spośród różnych kombinacji subwooferów, użytkownik decyduje, które moduły basowe plug and play chce wykorzystać, wybiera i gotowe.

Skrupulatnie zaprojektowana elektronika sterująca wewnątrz KV2 EPAK2500/R stale monitoruje i zachowuje relacje pomiędzy każdym wzmacniaczem i komponentem, dostarczając dokładnie taką ilość i rodzaj mocy w całym systemie. Kiedy jesteś w stanie idealnie dopasować wzmacniacz do przetwornika, zaczynasz odblokowywać niesamowitą wydajność, która jest niemożliwa do osiągnięcia w systemach pasywnych. Całkowita niezawodność systemu wzrasta dramatycznie, podobnie jak jakość dźwięku. Z tego rodzaju precyzją i wydajnością, będziesz zaskoczony jakością, głębią, poziomem i rozdzielczością generowaną przez system KV2 ES.

Katalog Produktów