Przygotuj się na przyszłość z systemali liniowymi RCF TT+

2022-01-26
Galeria zdjęcie 1 Galeria zdjęcie 2 Galeria zdjęcie 3 Galeria zdjęcie 4 Galeria zdjęcie 5 Galeria zdjęcie 6 Galeria zdjęcie 7 Galeria zdjęcie 8

Bergamo, Włochy – Nowe wizje na przyszłość opowiadane są na żywo, na targach w Bergamo, za pomocą systemu liniowego RCF TT+ — z niekonwencjonalną konfiguracją systemu.

Visionary Bergamo 2021 jest częścią Visionary Days, formatu, w którym setki osób poniżej 35 roku życia omawia wyzwania życiowe i sposoby, w jakie mogą kształtować przyszłość. Wydarzenie obejmuje ponad 10 godzin wspólnej burzy mózgów i sześć inspirujących rozmów, w których 500 młodych ludzi uczestniczy w ponad 80 okrągłych stołach, a wszystko to podczas transmisji na żywo. Inspirujące przemówienie otwiera każdą sesję, wprowadzając temat, a następnie przekazuje go uczestnikom w celu rozwinięcia pomysłów i wizji. Na zakończenie wydarzenia zostaje opracowany i wydrukowany „dynamiczny plakat”, redagowany przez „Lee”, sztuczną inteligencję, stworzoną przez zespół Visionary Days.

Wyprodukowany i koordynowany przez GO-ON, studio produkcyjne specjalizujące się w wysoce innowacyjnych wydarzeniach, oryginalny format sprzyjał uczestnictwu, tworząc proaktywną część pokazu, która zachęca do ciągłej interakcji między jego uczestnikami. Nienaganna konfiguracja AVL przez Airone Service, zarządzana przez Jacopo Mapelli, wdrożyła konfigurację scenograficzną na najwyższym poziomie, z konfiguracją audio opartą całkowicie na technologiach RCF.

Współpracując z koordynacją techniczną Lorenzo Polimeno, Luca Andreini, koordynator Visionary Days, komentuje:

Potrzebowaliśmy wszechstronnego rozwiązania, które mogłoby zarządzać przemówieniami z maksymalną zrozumiałością, muzyką o dużej mocy, ale także przejrzystą i zrozumiałą komunikacją serwisową. Airone natychmiast zaproponował rozwiązanie RCF i muszę przyznać, że wybór został doceniony i podzielany.Impreza zakończyła się sukcesem doskonale, z jakością, która wzbudziła w nas entuzjazm

Marco Piccini, projektant systemu, stworzył projekt audio przy użyciu EASE Focus.

Aby uzyskać jak najlepsze pokrycie widowni, która siedziała wokół sceny 360 stopni, użyliśmy środkowego pierścienia dla czterech 4-modułowych matryc liniowych TTL 33-A obejmujących dwa długie boki sali. Dwa skupiska po cztery TTL 31 -A zostały użyte do pokrycia wąskich obszarów. Stworzyliśmy również dwie kardioidalne konfiguracje TTS 36-A po dwóch dłuższych bokach, aby zapewnić optymalne pokrycie niskich częstotliwości bez ponownego wchodzenia na scenę”. Do monitorowania scenicznego zainstalowano cztery monitory sceniczne TT 25 SMA i 8 kompaktowych dwudrożnych głośników TT 052-A jako wypełnienie przednich rzędów.

Produkcja była bez zarzutu, a nasze systemy RCF TT okazały się na równi, z komplementami wszystkich interesariuszy”, powiedział Fabio Pecis, właściciel Airone Service „Wszystko ustawiliśmy szybko, a optymalizacja z szybkością dzięki RDNet 4.1 jest z pewnością godny uwagi.

Katalog Produktów