Superlux HD660PRO

2022-01-19

Rozpoznawalne na całym świecie, wzbudzające zachwyt doskonałym dźwiękiem i wykonaniem, uwielbiane przez swoich właścicieli i wciąż jeszcze odkrywane przez wszystkie pokolenia poszukiwaczy doskonałego brzmienia! Superlux HD660 to już prawdziwa legenda, która gości w niejednym studio nagraniowym, tym profesjonalnym jak i domowym. Teraz do tego zacnego grona dołączyła odświeżona wersja o jeszcze doskonalszym brzmieniu oraz jeszcze lepszym wykonaniu. Mowa tutaj o słuchawkach Superlux HD660PRO.

Superlux HD660PRO to profesjonalne słuchawki monitorowe przy projektowaniu których najważniejszym założeniem był naturalny i zrównoważony profil dźwiękowy. Szerokie i wyrównane pasmo przenoszenia przy zachowaniu neutralnej charakterystyki częstotliwościowej i niezwykłej precyzji zapewnią niesamowite odwzorowanie zarówno instrumentów jak i wokali. Zamknięta konstrukcja zagwarantuje doskonałą izolację akustyczną, ulepszony pałąk świetnie dopasuje się do użytkownika, podczas gdy lekka waga i miłe dla ciała, aksamitne nausznice dodadzą wyjątkowego komfortu podczas długotrwałego użytkowania.

Wysoka jakość wykonania oraz dźwięku słuchawek HD660PRO od firmy Superlux sprosta wymaganiom i zadowoli każdego użytkownika.  Do wyboru mamy dwie wersje impedancji 32/150Ω dzięki czemu doskonale sprawdzą się zarówno do codziennego słuchania, jak również do tworzenia muzyki i pracy w warunkach klubowych lub studyjnych. Dzięki ciekawemu wyglądowi słuchawki będą się świetnie prezentować w każdym miejscu.

 

Katalog Produktów