Orange Guitar Butler - nowy preamp gitarowy

2022-01-17

Orange Guitar Butler to jeszcze cieplutka nowość od Orange.

Ten dwukanałowy przedwzmacniacz gitarowy zaprojektowano z myślą o jak największej uniwersalności oraz kompleksowej obsłudze Waszego toru audio. Świetnie sprawdzi się jako samodzielne urządzenie lub element większego zestawu, dbając o jak najlepsze brzmienie Twojej gitary.

Orange Guitar Butler jest idealnym rozwiązaniem dla gitarzystów, którzy chcą uzyskać brzmienie przedwzmacniacza z pedalboardu, podłączając go bezpośrednio do wzmacniacza mocy/kolumny głośnikowej lub bezpośrednio do systemu PA.


Przyjazny, vintage'owy kanał Clean ułatwi wysunięcie Twoich efektów na pierwszy plan, podczas gdy szeroki zakres EQ pozwali na precyzyjną kontrolę brzmienia. Orange Guitar Butler doda również ciepła Waszym humbuckerom, a singlom jaskrawości.

Kanał Dirty z układem JFET zachowuje się jak typowy wzmacniacz lampowy, dając nam klasyczny przester bez żadnych cyfrowych zniekształceń. Dodatkowo do dyspozycji mamy możliwość ustawienia dwóch głośności na kanale Dirty, dzięki czemu jednym kliknięciem stopą zwiększymy moc, aby ze swoim solo przebić się przez mix.

Do dyspozycji mamy również pętlę efektów FX co daje nam możliwość dodania po przedwzmacniaczu kolejnych efektów jak np. modulacja, delay i reverb.

Ideą Guitar Butler było zapewnienie muzykowi możliwości pracy w jak największej ilości różnych sytuacji: Koncertowanie, granie w domu, nagrywanie, trasy koncertowe, back up, który można podłączyć bezpośrednio do PA.

Ade Emsley
Technical Director/Designer

Katalog Produktów