Suprelux D421

2021-11-09

Jeśli szukasz doskonałego mikrofonu do transmisji, podcastów czy też nagrań lektorskich to właśnie go znalazłeś!!!

Superlux D421 to bardzo solidnie wykonany, dynamiczny mikrofon, który został zaprojektowany z najmniejszymi szczegółami do powyższych zastosowań.

Zastosowana dynamiczna wkładka o szerokiej i płaskiej charakterystyce częstotliwości jest gwarancją naturalnego, a zarazem czystego i klarownego brzmienia. Jej kardioidalna charakterystyka skutecznie redukuje wszelkie dźwięki dochodzące z otoczenia. Całości dopełnia specjalnie zaprojektowana konstrukcja oraz skuteczny filtr pop, które doskonale minimalizują zakłócenia mechaniczne i dźwiękowe. Specjalnie zaprojektowany układ antyelektromagnetyczny skutecznie izoluje wszelkie zakłócenia generowane przez komputery, monitory i inne urządzenia studyjne.

Mikrofon wyróżnia się niskim efektem zbliżeniowym dzięki czemu sprawdzi się podczas bliskiego mikrofonowania, potrzebnego do uzyskania ciepłej i gładkiej barwy.

Dzięki dwóm załączanym filtrom mamy możliwość podcięcia basu oraz uwypuklenia górnego środkowego pasma (wzmocnienie pasma prezencji).

Wytrzymała konstrukcja zapewnia znakomitą ochronę wkładki co gwarantuje wyjątkową niezawodność.

Superlux D421 będzie idealnym wyborem dla szerokiej gamy  zastosowań audio, w tym streamingu i transmisji, nagrań lektorskich, ale też świetnie sprawdzi się podczas gamingowych potyczek w sieci.

 

 

Zobacz powiązane produkty:

Katalog Produktów