Orange Teleport

2021-10-25

Orange Amplification oferuje DARMOWĄ trzymiesięczną subskrypcję Deplike App z każdym zarejestrowanym OMEC Teleport.

Wszystkie interfejsy audio OMEC Teleport firmy Orange Amplification zarejestrowane na stronie internetowej firmy otrzymają DARMOWĄ trzymiesięczną subskrypcję aplikacji Deplike.

Aplikacja Deplike do obsługi wzmacniaczy i efektów została precyzyjnie wzorowana na ogromnej gamie legendarnych wzmacniaczy gitarowych, kolumn i pedałów efektowych. DARMOWA trzymiesięczna subskrypcja daje użytkownikom OMEC Teleport pełny pakiet gitarowy na systemy operacyjne iOS, Android, Windows, MacOS i ChromeOS. Zawiera on narzędzia, brzmienia i studyjnej jakości efekty, które pomogą gitarzystom stworzyć ich charakterystyczne brzmienie w szybki, efektywny i mocny sposób.

Deplike powiedział: "Jesteśmy zachwyceni, że możemy ogłosić naszą współpracę z cyfrową stroną Orange Amps. OMEC Teleport, super unikalny interfejs audio zarówno do studia jak i na koncerty, jest uniwersalnym urządzeniem połączeniowym, które jest idealnie kompatybilne z aplikacją Deplike!!! Teraz każdy użytkownik OMEC Teleport otrzyma pełną trzymiesięczną subskrypcję guitar suite na wszystkie urządzenia za darmo!!!'

 

Zobacz powiązane produkty:

Katalog Produktów