Purpurowy Orange Crush Bass 50 z sygnaturą Glenna Hughesa

2021-10-04

Od nowoczesności do Vintageu

Kompaktowe combo Crush Bass 50, zainspirowane flagowymi wzmacniaczami basowymi Orange AD200 i OB1, doskonale łączy w sobie niektóre z najbardziej charakterystycznych elementów każdego z nich. Posiada to, co niezbędne dla wzmacniacza nagraniowego i zapewnia ciepłe, czyste brzmienie basu, vintage'owy growl z tłustymi niskimi tonami oraz mieszankę przesteru.

Podobnie jak reszta serii Crush Bass, ten 50-watowy model zapewnia odważne i wyraziste niskie tony dzięki analogowemu układowi i obudowie z portami. Niezwykle elastyczna aktywna sekcja EQ zawiera parametryczną środkową część pasma, pozwalając graczom na kształtowanie swojego charakterystycznego brzmienia bez ograniczeń. Dla jeszcze większej wszechstronności, interaktywne pokrętła Gain i Blend są przygotowane do tworzenia ogromnych brzmień w stylu 'bi-amped' z łatwością dodając dodatkowe harmoniczne i zmienne poziomy ziarnistości do podstawowego brzmienia basu. Mogą być one również włączane zdalnie za pomocą opcjonalnego przełącznika nożnego. Inne przydatne funkcje obejmują buforowaną pętlę efektów, zintegrowany tuner, wejście aux. oraz wyjście słuchawkowe z naszym układem Cabsim.

Sygnatura Glenna Hughesa Purple Crush Bass 50

Mając za sobą ponad dekadę pracy jako artysta Orange, jesteśmy podekscytowani wprowadzeniem na rynek "Glenn Hughes Signature Crush Bass 50". W 2016 roku Hughes został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame jako członek Deep Purple, zespołu, z którym wydał trzy albumy w połowie lat 70-tych. Glenn znany jest również jako basista i wokalista Trapeze, Black Country Communion z Joe Bonnamassą, California Breed, a ostatnio The Dead Daisies.

Czujemy się zaszczyceni mogąc uhonorować Glenna tym przystępnym cenowo limitowanym combo basowym. Odegrał on tak wielką rolę w historii brytyjskiej muzyki

powiedział Cliff Cooper, dyrektor generalny i założyciel Orange Amps.

Stworzenie fioletowego combo jest odpowiednim sposobem na złożenie mu hołdu.

Mówiąc o Crush Bass 50, Hughes powiedział:

Możesz wejść do studia, wziąć to combo basowe i stworzyć swój album z czymś takim, to naprawdę wybitne. Jest wyrazisty, jest punchowy: sustain jest tak ważny, a on z pewnością ma to wszystko. Orange all the way........ to przyszłość, to droga, którą należy podążać, słyszałeś to ode mnie!

 

Katalog Produktów