ART S8 i S8-3way

2021-08-26

Każdy z nas na pewno spotkał się z problemem rozdzielenia sygnału pomiędzy mikserem frontowym i monitorowym. Z rozwiązaniem tego problemu śpieszy firma ART i ich dwa rewelacyjne, rackowe splittery.

Pierwszy z nich to S8 - splitter który rozdzieli osiem kanałów mikrofonowych na osiem par wyjściowych. Każdy kanał posiada dwa wyjścia, jedno bezpośrednio połączone z wejściem, by umożliwić zasilenie mikrofonu napięciem Phantom, drugie izolowane galwanicznie transformatorem. Dodatkowe przyciski Lift Ground, separujące masę, i Pad obniżający poziom sygnału wejściowego, umożliwia podłączenie szerokiego wachlarza urządzeń.

S8-3WAY to ośmiokanałowy, trójdrożny splitter mikrofonowy, który będzie idealny do zastosowań na żywo, nagrywania i transmisji, gdzie sygnały wejściowe mikrofonowe i liniowe XLR muszą być przesyłane do wielu punktów miksu. Każdy kanał zapewnia jedno wejście XLR, jedno bezpośrednie wyjście XLR oraz dwa dodatkowe izolowane transformatorowo wyjścia XLR dla łącznie 3 symetrycznych wyjść z każdego pojedynczego sygnału wejściowego mikrofonu.Typowe zastosowania obejmują wysłanie 8 bezpośrednich sygnałów przez S8-3WAY do głównego miksera front-house, z dodatkowymi kanałami do miksera monitorowego, podczas gdy transformatorowe, symetryczne, izolowane sygnały są wysyłane do zdalnego stanowiska nagraniowego lub wykorzystywane do transmisji.

Zarówno ART S8 jaki i S8-3WAY wyposażono w te same wysokiej jakości transformatory. Całość umieszczono w solidnej, stalowej obudowie przystosowanej do montażu w racku o wysokości 1U, która zapewni Wam wieloletnią i niezawodną pracę.

Każdy kto spotkał się z problemem rozdzielenia sygnału pomiędzy mikserem frontowym i monitorowym, znajdzie miejsce w swoim racku na ART S8 czy też S8-3way.

 

Katalog Produktów