Nowość RCF TT515-A, TT808-A

2021-07-23

Elastyczność, moc i niewielkie wymiary sprawiają, że głośnik TT 515-A i subwoofer TT 808-AS są idealne do przenośnych i instalacyjnych zastosowań profesjonalnych o dużej mocy, gdzie rozmiar i waga są czynnikami krytycznymi.

Takie podejście łączy w sobie zalety technologii TT+, takie jak kontrolowana dyspersja, wyjątkowa przejrzystość, duża moc, wiele akcesoriów do podwieszania, ochrona przed warunkami atmosferycznymi oraz oprogramowanie zarządzające w czasie rzeczywistym RDNET z możliwością przywołania presetów.

Połącz TT 515-A z subwooferem TT 808-AS, aby stworzyć potężny, pełnozakresowy system główny o niesamowitym stosunku wielkości do mocy. Niezależnie od tego, czy jest on używany jako kompaktowy system główny, jako wypełnienie lub surround w większym systemie, jest on szybki w instalacji i szybki do dostrojenia.

GŁOŚNIK O MOCY 2000 W, KTÓRY ZMIEŚCI SIĘ W TWOJEJ DŁONI

Dwukanałowy wzmacniacz o mocy 2000 W (1000 W RMS) jest mały, bardzo cichy i pozbawiony wentylatora.
Wytwarzając maksymalny poziom ciśnienia akustycznego 127 dB, jest idealny dla dźwięku 3D/ imersyjnego, systemów bliskiego pola,
oraz produkcjach wymagających ekstremalnej jakości dźwięku.
Obracana tuba 100°x70° dociera do szerokiego obszaru, idealnie dopasowując się do kierunkowości głośników niskotonowych.
Wewnętrzny procesor DSP posiada całą gamę zabezpieczeń dla przetworników i zawiera specjalne przetwarzanie FiRPHASE i BMC
aby osiągnąć spójną dystrybucję dźwięku bez zniekształceń fazowych i głęboki,
zwarty bas przy każdej głośności.

MAŁE PUDEŁKO Z SUPERMOCAMI

Wzmacniacz wyposażono w niskoszumowy, 32-bitowy układ DSP, kontrolowany przez sieć RDNet, w celu łatwej obsługi limiterów miękkiego obcinania, limitów RMS, polaryzacji, amplitudy, timingu i korekcji. Wszystkie ustawienia, monitoring i bardziej zaawansowane funkcje dostępne są w oprogramowaniu RDNet Networked Management. Dostępny panel kontrolny z tyłu reguluje głośność, high-pass i bypass. Regulowany zasilacz gwarantuje pełną moc w zakresie od 100 V do 260 V. Wzmacniacz jest umieszczony w unikalnym, pływającym panelu aluminiowym Vibrostop dla dodatkowej ochrony podczas transportu.

STWORZONY DO CODZIENNEGO UŻYTKU

Używaj go jako kompaktowego i mocnego systemu głównego lub jako uzupełnienie większego systemu. Wodoodporna obudowa zbudowana jest z wysokowytrzymałej sklejki z brzozy bałtyckiej, pokrytej czarną, wytrzymałą i odporną na zarysowania farbą poliuretanową. Przymocowana z tyłu do solidnej konstrukcji z obrabianego maszynowo aluminium, wzmacniacz skutecznie odprowadza ciepło, a obudowa jest mocna i sztywna. Mocna metalowa maskownica malowana proszkowo chroni front, a akustycznie przezroczysta pianka dźwiękowa na wewnętrznej stronie maskownicy zapewnia ochronę przed kurzem i wilgocią.

ZAMONTUJ GO W DOWOLNYM MIEJSCU

Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Dzięki wielu akcesoriom do mocowania i dyskretnej obudowie, TT 515-A nadaje się do szerokiej gamy konfiguracji, w tym do zawieszenia, montażu na statywie, kratownicy, ścianie lub suficie - pod dowolnym kątem w orientacji poziomej lub pionowej. Obracany falowód (i obracane logo) pozwala na doskonałą kontrolę dyspersji w każdej pozycji.

Mocowanie głośnika jest szybkie i proste dzięki praktycznemu gniazdu Quick Fit, które pozwala na łatwy montaż akcesoriów, takich jak uchwyt klamrowy, uchwyt na statyw, uchwyty poziome lub dwa gwinty M10 na górze i na dole obudowy. Zawsze znajdziesz miejsce dla TT 515-A.

OSZAŁAMIAJĄCY SYSTEM DŹWIĘKOWY

Sparuj TT 515-A z subwooferem TT 808-AS, aby rozszerzyć zakres niskich częstotliwości i stworzyć potężny, pełnozakresowy system główny o niewiarygodnie małej podstawie. Dzięki wielu opcjom konfiguracji, potężnemu procesorowi DSP i zdalnemu zarządzaniu RDNet, nie ma zbyt dużego lub zbyt małego audytorium.

Odkryj RCF TT 515-A Odkryj RCF TT 808-A

DOBRE RZECZY PRZYCHODZĄ W MAŁYCH PACZUSZKACH.

Bezkompromisowa wierność i moc z sygnaturą dźwiękową TT+. Oznacza to perfekcyjną zgodność fazową i częstotliwościową pomiędzy wszystkimi głośnikami TT+, dzięki czemu można zaserwować zapierające dech w piersiach doznania dźwiękowe we wszystkich zastosowaniach.

NIEZAKŁÓCONA SCENA

Bezkompromisowy dźwięk bez zasłaniania kluczowych linii wzroku. Najwyższa elastyczność dla ciasnych przestrzeni, małych scen i małych koncertów z ekstremalną przenośnością. Możesz spakować pełnozakresowy system stereo z dwoma TT 515-A, dwoma subwooferami 808-AS, sztycami i kablami w mniej niż 200-litrowej objętości.

TT 515-A

PROFESJONALNY GŁOŚNIK AKTYWNY

Elastyczność, moc i kompaktowość sprawiają, że TT 515-A jest idealnym rozwiązaniem dla instalacyjnych i przenośnych profesjonalnych aplikacji, gdzie rozmiar i waga są czynnikami krytycznymi. To podejście łączy w sobie zalety technologii TT+, takie jak kontrolowana dyspersja, wyjątkowa czystość i ekstremalna moc, wiele elastycznych akcesoriów do riggingu, ochrona przed warunkami atmosferycznymi oraz oprogramowanie do monitorowania i zarządzania w czasie rzeczywistym RDNET z możliwością przywołania presetów. Konfiguracja przetworników łączy w sobie dwa 5-calowe przetworniki z obracanym falowodem CMD, otaczającym tytanowy 1,75-calowy głośnik ciśnieniowy wysokiej częstotliwości. Niezależnie od tego, czy TT 515-A jest używany jako kompaktowy system główny, jako wypełnienie lub surround w większym systemie, jest szybki w instalacji i szybki w strojeniu.

Odkryj RCF TT 515-A

TT 808-AS

PROFESJONALNY SUBWOOFER AKTYWNY

TT 808-AS to kompaktowy, niskoprofilowy subwoofer aktywny o wysokiej wydajności. Wyposażony jest w dwa wentylowane, 8-calowe woofery z membraną, zasilane przez dwukanałowy wzmacniacz o mocy 1000 W - po jednym dla każdego woofera - umieszczone w obudowie ze sklejki z brzozy baltickiej, polakierowanej na czarno, odpornej na warunki atmosferyczne. Zarządzanie i strojenie dostępne jest poprzez oprogramowanie RDNet lub za pomocą dwóch przycisków presetów, przycisku polaryzacji i zmiennego opóźnienia dostępnego z tylnego panelu. Obudowa posiada gumowe nóżki z dwóch stron i dwa gwintowane uchwyty do montażu na maszcie, umożliwiające ustawienie w poziomie i w pionie. Dwa uchwyty stabilizujące sprawiają, że ustawienie pionowe jest stabilne i pewne. TT 808-AS może być stosowany samodzielnie, w zestawach subwooferowych lub jako uzupełnienie niskich częstotliwości dla TT 515-A.

Odkryj RCF TT 808-A

Katalog Produktów