Nowa seria KV2 Audio CS do zastosowań wymagających wysokiej wierności wzmacniania wokalu

2021-01-22

W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, firma KV2 ma przyjemność zaprezentować nową serię głośników CS, która została specjalnie zaprojektowana, aby zapewnić ultra wysoką zrozumiałość głosu i reprodukcję muzyki w kompaktowej obudowie. Różnorodność elastycznych opcji montażu oraz łatwość podłączenia sprawiają, że seria CS jest idealnym kandydatem dla rynku korporacyjnego i rynku wynajmu.

W skład serii wchodzą trzy niezwykle wysokiej jakości dwudrożne głośniki pasywne: kompaktowy CS6, średniej wielkości CS8 i większy CS12. Dzięki zastosowaniu analogowej linii opóźniającej KV2, opracowanej po raz pierwszy w rewolucyjnej serii ESD, te dyskretne rozwiązania są w stanie pokryć zaskakująco duże obszary przy stosunkowo niewielkiej ilości kolumn, zapewniając doskonałe rezultaty nawet w najbardziej wymagających środowiskach akustycznych.

Seria CS została zaprojektowana jako 2-drożna pasywna seria do zastosowań, w których subtelna, nieinwazyjna estetyka ma ogromne znaczenie, takich jak małe i duże wydarzenia korporacyjne, prezentacje i spotkania, ale z bardzo wysoką jakością dźwięku, szczególnie w przypadku mowy i muzyki na żywo, prezentując jednocześnie firmom wynajmującym i instalującym wyjątkowo elastyczny i szybki w montażu produkt z szerokim zakresem mocowań do szybkozłączek i uchwytów oraz podwieszeń.

W celu szybkiego wdrożenia skupiono się na łatwej obsłudze i szybkim podłączeniu. Akcesoria obejmują uchwyt KV2 do statywów głośnikowych, a także pionowe i poziome uchwyty z precyzyjnym ustawieniem kąta nachylenia. Punkty mocowania M10 pozwalają na zastosowanie innych standardowych akcesoriów, takich jak gniazda, klamry i łączniki.

Niskoprofilowa, trapezowa konstrukcja obudowy oferuje kąty 35 i 55 stopni, co sprawia, że seria CS doskonale sprawdza się w różnych sytuacjach wymagających indywidualnego monitoringu.

Łatwość obsługi i podłączenia tych obudów oznacza, że nie trzeba tracić czasu na konfigurację. Połączenie speakON 1+/ 2+, przełączane na miejscu, umożliwia niezależne poprowadzenie dodatkowego pierścienia głośnikowego tym samym kablem. CS6 posiada również złącze speakON w górnej i dolnej części panelu tylnego, co zapewnia bardziej uporządkowane okablowanie na kratownicy.

Dzięki wyjątkowej jakości KV2 w standardzie i niespotykanej zrozumiałości wokalu w połączeniu z łatwą obsługą i łącznością, seria CS jest godnym dodatkiem do każdego inwentarza wypożyczalni.

Katalog Produktów