ART USB-DI

2020-11-10

ART USB-DI to profesjonalny, wysokiej jakości konwerter sygnału cyfrowego do analogowego, który znajdzie zastosowanie w przypadku podłączenia laptopa czy też komputera do dowolnego systemu audio. Urządzenie pobiera sygnał USB, konwertuje go na sygnał analogowy, a następnie izoluje za pomocą customowych transformatorów. Dzięki zastosowanej izolacji zostały wyeliminowane wszelkie zakłócenia i zniekształcenia sygnału mogące występować w przypadku połączeń cyfrowo-analogowych.

Duże pokrętło na panelu przednim umożliwia nam łatwą i precyzyjną kontrolę sygnału wyjściowego. Użytkownik ma również do dyspozycji dodatkowe gniazdo słuchawkowe dzięki któremu może na bieżąco monitorować dźwięk. Zastosowany na przednim panelu przełącznik pozwala użytkownikowi na utrzymanie sygnału wyjściowego na stałym poziomie, przy jednoczesnej możliwości regulacji sygnału słuchawkowego.

USB-DI zasilany jest bezpośrednio z gniazda USB. Niski pobór mocy na poziomie 200mA eliminuje nam potrzebę stosowania zewnętrznego zasilania.

Jest to z pewnością propozycja, którą warto się zainteresować i która na pewno ułatwi i zapewni stabilną pracę Waszego systemu.

wejścia: USB 2.0
próbkowanie: 32-48 kHz
wyjścia: 2x symetryczne XLR, słuchawkowe 1/8"
max sygnał wyjściowy: +7,5dBu
wyjście słuchawkowe: 150mW/kanał
pasmo przenoszenia: 20Hz - 20kHz
THD<0,02%

ZAPRASZAMY!!!

Katalog Produktów