Nowość RCF F24XR już w sprzedaży

2020-10-23

F 24XR

24 kanałowa konsoleta mikserska z Multi-FX i rejestracją USB

  • Solidna metalowa obudowa
  • PRO DSP FX na pokładzie z 16 ustawieniami fabrycznymi.
  • Nagrywanie stereo i odtwarzanie przez port USB
  • Symetryczna ścieżka audio od wejścia do wyjścia
  • 6 kompresorów z pojedynczym sterowaniem
  • Kanały monofoniczne wyposażone w 3-pasmowy korektor, z możliwością wyboru środkowej częstotliwości
  • Solidny, kompaktowy i atrakcyjny design.
  • Zaprojektowane i opracowane we Włoszech
  • Wewnętrzny zasilacz uniwersalny
  • 60 mm fadery

F 24XR posiada 18 wejść przedwzmacniaczy mikrofonowych, 16 monofonicznych wejść liniowych, 4 stereofoniczne wejścia liniowe, multi-FX, 6 kompresorów o pojedynczym sterowaniu, nagrywanie i odtwarzanie stereo przez port USB, symetryczne wyjście główne (Stereo XLR + TRS). Kanały monofoniczne wyposażone są w 3-pasmowy korektor, z możliwością wyboru średnich częstotliwości, oraz 3-pasmowy dla kanałów stereo. Mikser posiada 16 wewnętrznych presetów PRO DSP, dwie magistrale wyjściowe stereo oraz 4 aux send (2 pre, 1 pre/post, 1 post). Mikser posiada również 60mm suwaki.

ZWIĘKSZONA ANALOGOWA ELASTYCZNOŚĆ MIKSOWANIA.

Wysokiej klasy miksery RCF nowej generacji z serii F umożliwiają uzyskanie wysokiej jakości dźwięku w pięciu formatach od 6 do 24 kanałów. Estetyczny panel i grafika o wysokim kontraście, wysokiej jakości połączenia i łatwe trasowanie pozwalają na miksowanie muzyki przy minimalnej wiedzy technicznej i najlepszych efektach. Umieszczony w solidnej metalowej obudowie, każdy mikser opiera się na w pełni symetrycznej i niskoszumowej ścieżce dźwiękowej od wejścia do wyjścia, z kompresorami o pojedynczym sterowaniu* w celu ograniczenia szczytów sygnału i nowocześnie brzmiącym EQ.

DOBRY PRZEPŁYW

Czerpiąc z ponad 70-letniej wiedzy RCF na temat produkcji głośników, konstrukcja obudowy z niskorezonansowej płyty wiórowej jest zgodna z wymaganiami wielu profesjonalnych inżynierów dźwięku. Niepożądane rezonanse obudowy są usuwane przy pomocy starannego projektu elektroakustycznego.

WIĘCEJ ZAPASU, MNIEJ HAŁASU

Miksery serii F wyposażone są w wysokiej jakości przedwzmacniacze z zasilaniem phantom power, oferujące doskonały dźwięk i dynamikę. Dzięki osobnemu wejściu liniowemu, sygnały poziomu liniowego są mniej zaszumione niż w przypadku innych konsol. Modele F-16XR i F-12XR posiadają wejścia Hi-Z z kontrolą poziomu wejściowego dla instrumentów muzycznych takich jak instrumenty akustyczne z przetwornikami piezoelektrycznymi, elektryczny bas lub gitary z kostkami podłogowymi.

Zapoznaj się z rodziną mikserów RCF serii F

Katalog Produktów