Kate Perry z RCF HDL20-A

2020-10-26

Na początku tego roku Katy Perry wykonała darmowy koncert w małym, ale znanym mieście Bright w północno-wschodniej Victorii. Fight On był imprezą prorodzinną, zorganizowaną w celu podziękowania służbom ratunkowym i pierwszym respondentom za niedawny kryzys związany z pożarami lasów w Australii. Wyjątkowa gwiazda popu potrzebuje wyjątkowego brzmienia i to właśnie tam lokalny specjalista od produkcji Densal Audio był w stanie zapewnić.

Po obu stronach sceny podwieszono ogromną ilość najwyższej klasy koni roboczych RCF HDL 20-A, po 11 modułów na stronę. Frontowe wypełnienie stanowiły grupki głośników punktowych RCF TT 22-A II o wysokiej rozdzielczości. Podkreślając ich wszechstronność, boczne i tylne wypełnienie zapewniły kolejne zestawy HDL 20A, ułożone w małych klastrach, aby zapewnić pokrycie ze wszystkich kątów terenu Pioneer Park Recreation Reserve.

HDL 20-A to aktywny moduł liniowy o kompaktowych wymiarach, odpowiedni zarówno do zastosowań turystycznych, jak i instalacyjnych. Moduły te są w stanie zapewnić wysokiej jakości dźwięk na trasie i doskonałą głośność, jednocześnie minimalizując zapotrzebowanie na miejsce. Wyposażone w 2 x 10" głośniki niskotonowe i 3" przetwornik ciśnieniowy, ważące zaledwie 30 kg, każde urządzenie jest w stanie uzyskać imponujący 135dB SPL. Te konkretne moduły znalazły drogę do Densal Audio dzięki Factory Sound, jednemu z wiodących australijskich sprzedawców profesjonalnego sprzętu audio.

Jednogodzinne występy Perry sprawiły, że zarówno dzieci jak i dorośli poszybowali do jej obszernego katalogu hitów na listach przebojów - z wyrazistością i mocą technologii RCF, która pochłania znaczną część zasłużonego światła reflektorów.


 

Katalog Produktów