Nowość RCF Ayra Pro10 SUB

2020-10-12

AYRA PRO10 SUB

Profesjonalny aktywny studyjny subwoofer monitorowy

  • 10" kompozytowy głośnik niskotonowy z dwuwarstwową cewką
  • Prawdziwy aktywny wzmacniacz 300W klasy D
  • Wyjście stereo z możliwością wyboru częstotliwości zwrotnicy od 50Hz do 120Hz
  • Gniazdo TS do podłączenia przełącznika nożnego dla subwoofera i bypassu filtra górnoprzepustowego

AYRA PRO10 SUB to referencyjny subwoofer studyjny, przeznaczony do profesjonalnych zastosowań bliskiego pola, ale równie dobrze nadaje się do domowego studia nagrań. AYRA PRO10 SUB jest wyposażony w wysokiej jakości 10" kompozytowy głośnik niskotonowy. AYRA PRO10 SUB wyróżnia się dedykowanym 300W wzmacniaczem RMS klasy D, bezodblaskową konstrukcją obudowy przedniej oraz portami bass reflex o niskich zniekształceniach, umieszczonymi na panelu przednim. AYRA PRO10 SUB posiada wejścia stereo XLR, TRS i RCA oraz wyjście stereo z możliwością wyboru częstotliwości zwrotnicy od 50Hz do 120Hz. Przełącznik zmiany polaryzacji znajduje się na tylnym panelu. Na tylnym panelu znajduje się gniazdo TS do podłączenia przełącznika nożnego dla subwoofera i bypassu filtra górnoprzepustowego.

POCZUJ MIX

Parowanie AYRA PRO10 SUB z monitorami studyjnymi RCF zapewnia optymalny monitoring z dużym zapasem i wydajnym lowendem. Dzięki wzmacniaczowi RMS klasy D o mocy 300 W, zakresowi częstotliwości od 25 do 120 Hz oraz regulowanej zwrotnicy drugiego rzędu od 50 do 120 herców, masz wystarczającą moc dla każdej wielkości pomieszczenia mikserskiego. Przełącznik nożny bypass wyłącza zwrotnicę górnoprzepustową i wycisza subwoofer, zapewniając pełny zakres dźwięku na monitorach bez konieczności wyłączania subwoofera.

MINIMALNY NISKI REZONANS I MINIMALNE ZNIEKSZTAŁCENIA

Czerpiąc z ponad 70-letniej wiedzy RCF na temat produkcji głośników, konstrukcja obudowy z niskorezonansowej płyty wiórowej jest zgodna z wymaganiami wielu profesjonalnych inżynierów dźwięku. Niepożądane rezonanse obudowy są usuwane przy pomocy starannego projektu elektroakustycznego.

Dobry przepływ

Czerpiąc z ponad 70-letniej wiedzy RCF na temat produkcji głośników, konstrukcja obudowy z niskorezonansowej płyty wiórowej jest zgodna z wymaganiami wielu profesjonalnych inżynierów dźwięku. Niepożądane rezonanse obudowy są usuwane przy pomocy starannego projektu elektroakustycznego.

KLASYCZNY PORT BASS REFLEX

Przepływ staje się turbulentny, a wiry są odczuwalne.

OTWÓR WENTYLACYJNY Z PRZEPŁYWEM LAMINARNYM

Właściwe zachowanie aerodynamiczne powietrza (laminarne), zwiększa wydajność i zmniejsza zniekształcenia.

WYDOBĄDŹ DÓŁ

Pełna gama złączy analogowych i elementów sterujących na tylnym panelu pozwala na optymalne opanowanie systemu monitoringu. Zachowanie systemu w niskich częstotliwościach jest starannie zarządzane za pomocą regulowanego wyjścia crossovera dla monitorów stereo. Nisko turbulencyjny przedni port bass reflex pozwala na najlepszą elastyczność w umiejscowieniu subwoofera.

Katalog Produktów