Orange OMEC TELEPORT

2020-10-09

OMEC TELEPORT to świetne rozwiązanie do studia i na scenę. Wraz z urządzeniem otrzymujemy też oprogramowanie AmpliTube CS Orange Edition.

Jest to miniaturowy interfejs audio skrywający się pod postacią klasycznej gitarowej kostki. Mimo niewielkich rozmiarów, OMEC Teleport może być swoistym sercem naszego studyjnego czy scenicznego setupu. Wszystko to dzięki możliwości jednoczesnej współpracy z wieloma różnymi urządzeniami. Interfejs z jednym wejściem i dwoma wejściami audio pracujący maksymalnie w trybie 16 bit/48 kHz jest wyposażony w port USB2.0. Za jego pośrednictwem możemy podłączyć urządzenie do komputera (PC, Mac) czy tabletu lub smartfona (iOS, Android), a następnie chociażby przetwarzać sygnały analogowe z instrumentu przez odpowiednie aplikacje (w komplecie otrzymujemy m.in. AmpliTube CS Orange Edition). Możemy też nagrywać dźwięk, korzystając z odpowiedniego programu

Poza wejściem, do którego podłączamy instrument (bezpośrednio lub wykorzystując łańcuch efektów podłogowych między gitarą a interfejsem), do dyspozycji mamy dwa wyjścia, dzięki czemu możemy przesyłać sygnał jednocześnie do wzmacniacza i miksera. OMEC Teleport wyposażono w przełącznik nożny i gniazdo dla wymaganego do pracy zewnętrznego zasilacza 9V.

 

 

 


 

Katalog Produktów