Producent RCF
Producent KV2-Audio
Producent Superlux
Producent Art
Producent Orange
Producent TRex
Producent Outlet

Orange Crush Acoustic 30 najlepszy wzmacniacz do grania w plenerze!

2020-07-24

CRUSH ACOUSTIC 30 to pierwsze akustyczne combo Orange!

Idealnie nadaje się na lato, ponieważ produkt wyposażono w zasilanie bateryjne i dwa kanały, w tym Phantom. Wzmacniacz nagłośni instrument i głos!. W pierwszym kanale mamy do dyspozycji wejście typu jack 1/4” z tłumikiem Pad, układ Colour, pokrętło Gain i 3-pasmowy korektor. Drugi kanał wyposażono w wejście mikrofonowo-liniowe typu combo (XLR/jack), włącznik zasilania Phantom, pokrętło Gain i 2-pasmowy korektor.

Parametry

Cechy A Guitar and Microphone Channel – with feedback notch control and XLR with phantom power switch; Reverb and Chorus Digital FX with Blend and Level; FX Loop; Unbalanced line out; Balanced Line Out Post EQ with Ground Lift; Aux In; Battery or DC Power Adaptor operation
Kontrolki Kanał 1: pad switch, colour switch, gain, midrange, bass; Kanał 2: phantom power switch,mic/line switch, gain, bass, treble. Master: Level, mid-range contour, FX Select: blend, level
Głośnik Custom 8″ Voice of the World with Whizzer Cone
Moc 30 Watt
Wymiary 28cm x 32cm x 23cm
Waga 6.12kg

Wzmacniacz ma dwa kanały – instrumentalny i mikrofonowy. W pierwszym mamy do dyspozycji wejście typu jack 1/4” z tłumikiem Pad, układ Colour, pokrętło Gain i 3-pasmowy korektor. Drugi kanał wyposażono w wejście mikrofonowo-liniowe typu combo (XLR/jack), włącznik zasilania Phantom, pokrętło Gain i 2-pasmowy korektor.

Obszerny test wzmacniacza znajdziecie pod linkiem Top Guitar:

https://topguitar.pl/testy/orange-crush-acoustic-30-2/

"(...)Podsumowanie

Podsumowując całość muszę przyznać, że Crush Acoustic 30 to świetne akustyczne combo, które sprawdzi się w wielu sytuacjach. Bardzo praktyczne rozwiązanie dla ludzi, którzy często występują na ulicy, kawiarni, czy na rynku (tu moc 30W jest wystarczająca). Opcje podłączenia na duży system nagłośnieniowy (PA) czy bezpośrednio w mixer dają kolejne możliwości używania combo na dużej scenie i nawet w domowym studio. Brzmienie jest bardzo transparentne i rasowe.

W tym przedziale cenowym Crush wysuwa się na światową czołówkę. Niewielkie rozmiary i waga pozwolą zachować więcej sił na wspaniały występ, jednym słowem rewelacja!".

 


 

Katalog Produktów