Let your ART beat again

2020-06-22
Lets your ART beat again

SERIA ART 3

Optymalny wybór nagłośnienia dużej mocy do odtwarzania muzyki mechanicznej oraz muzyki wykonywanej na żywo. ART 3 to zupełnie nowy klasyk: przeprojektowany głośnik, który zachowuje oryginalną koncepcję, pochodzącą z 1996 roku, z najnowszą technologią. Moc i wysoka jakość w lekkiej obudowie.

NAJLEPSZE PRZETWORNIKI

Woofery i drivey ciśnieniowe są precyzyjnie zbudowane z wykorzystaniem technologii RCF oraz bogactwa profesjonalnej wiedzy i doświadczenia dedykowanego osiąganiu niezwykle wysokich standardów.

POTĘŻNE WZMACNIACZE KLASY D

Technologia wzmacniaczy mocy RCF w klasie D łączy w sobie ogromną wydajność i wysoką sprawność w lekkim rozwiązaniu. Wzmacniacze ART 3 zapewniają ultraszybki atak, realistyczną reakcję w stanach przejściowych i imponującą charakterystykę audio.

Wzmacniacz charakteryzuje się solidną, mechaniczną, aluminiową konstrukcją, która nie tylko stabilizuje wzmacniacz podczas transportu, ale także pomaga w bezwentylatorowym odprowadzaniu ciepła. Wszystkie wzmacniacze ART 3 posiadają sekcję zasilania SMPS w celu uzyskania maksymalnej mocy wyjściowej i minimalnej wagi podczas transportu.

TWÓJ PARTNER SCENICZNY

Każdy model ART może być używany w konfiguracji standardowej lub jako monitor sceniczny.

Głośniki ART 3 są idealne dla muzyków lub producentów dźwięku. Obudowy są formowane na bazie specjalnego polipropylenowego materiału kompozytowego, który ma za zadanie tłumić wibracje nawet przy maksymalnym ustawieniu głośności. Od formowania po końcową fakturę, głośniki ART3 oferują maksymalną niezawodność i wytrzymałość przy intensywnym użytkowaniu. Model ART 315 jest wyposażony w uchwyt górny i dwa uchwyty boczne dla większej swobody przenoszenia.

BRING ART  WITH YOU

Solidna, ergonomiczna obudowa jest łatwa do przenoszenia, dzięki uchwytowi na górze lub praktycznym uchwytom po obu stronach. W podstawie każdego głośnika znajduje się stalowe gniazdo do montażu na statywie lub na maszcie subwoofera. Stabilność i bezpieczeństwo są zapewnione. Tylna część obudowy ma kształt pozwalający na wykorzystanie jej również jako monitora podłogowego. Wewnętrzne wzmocnienia zapobiegają odkształceniom obudowy.

Katalog Produktów