KV2 podnosi atmosferę w Khalijia w Barcelonie.

2020-06-15

Nowa restauracja Khalijia Lounge & Restaurant, mieszcząca się w prestiżowej lokalizacji w centrum miasta, zaledwie rzut kamieniem od słynnego Passeig de Gracia, to najnowszy punkt noclegowy Barcelony o orientalnym charakterze. Oferuje wszystko, od libańskiego i marokańskiego jedzenia po egzotyczne koktajle połączone z muzyką na żywo. Khalijia Lounge & Restaurant ma na celu zaspokojenie potrzeb wymagających klientów, którzy cenią sobie jakość na każdym poziomie. Wiodący specjaliści od integracji systemów AV z Barcelony, Silence Electroacústica S.L., otrzymali zlecenie na zaprojektowanie i zainstalowanie systemów audio, oświetlenia i sterowania DMX w nowym miejscu. Silence zdecydowała się na system KV2 Audio oparty na aktywnej serii głośników EX.

Z punktu widzenia audio, system ten musiał sprostać szerokiemu spektrum wymagań, od ekstremalnie wysokiej jakości,  z reprodukcą muzyki na niskim poziomie w porze lunchu i przez tłumy wczesnym wieczorem, aż po wysokoenergetyczne występy na żywo. Właściciel i CEO firmy Silence, Jose Luis Rosales, nie wahał się określić specyfikacji KV2 Audio.

Nasza pasja do jakości i niezwykła przyjemność wynikająca ze słuchania systemów KV2 Audio sprawiła, że był to bardzo łatwy wybór" deklaruje Rosales.

Jako firma, nasze hasła to jakość, trwałość i wykonanie - nigdy nie polecilibyśmy żadnego produktu ani żadnej marki, która nie spełniałaby tych trzech kryteriów. Na szczęście KV2 spełnia je wszystkie. Wybraliśmy komponenty z serii EX, po pierwsze ze względu na ich niezwykle wysoką jakość odtwarzania muzyki na żywo, a po drugie ich niezwykłą delikatność, jeśli chodzi o odtwarzanie muzyki na niskim poziomie - jest to naprawdę ważne dla stworzenia odpowiedniej atmosfery dla restauracji. Innym ważnym czynnikiem był rozmiar - seria EX jest niewiarygodnie kompaktowa, a jednocześnie zdolna do osiągów, które całkowicie odbiegają od ich rozmiarów - i jest aktywna, więc nie ma potrzeby martwić się o to, gdzie umieścić wzmacniacze.

Silence zainstalował główny system składający się z dwóch EX10 uzupełnionych o parę kompaktowych subwooferów EX1.2 MkII w strefie występów oraz kolejne cztery, niezwykle kompaktowe EX6 jako system rozproszony w całej reszcie baru i restauracji.

Połączony rezultat z audio, inteligentnym oświetleniem i wideo jest fantastyczny. Klient jest zachwycony, podobnie jak publiczność i jestem bardzo dumny z tego, co udało się osiągnąć w Khalijia, podsumowuje Rosales.

Spełniliśmy nasz cel, którym było dostarczenie emocji i pasji poprzez połączenie naszego doświadczenia, naszego know-how i oczywiście, odpowiednich produktów. Naszym zadaniem jest dostarczenie wiedzy i produktów niezbędnych do zapewnienia sukcesu projektu i zadowolenia klientów, którzy się nim cieszą.

Katalog Produktów