David Morales fanem KV2 Audio

2020-04-28

Legenda muzyki house David Morales jest prawdopodobnie jednym z najbardziej znanych DJ-ów, producentów i remikserów wszechczasów. Z karierą trwającą ponad 35 lat, Morales był jednym z pierwszych supergwiazdorskich DJ-ów, który aktywnie koncertował na całym świecie. Wyprodukował i remiksował ponad 500 płyt dla multiplatynowych artystów, w tym Mariah Carey, U2, Michael Jackson, Aretha Franklin, Madonna i Whitney Houston. Wciąż jest na szczycie swojej kariery, Morales kontynuuje produkcję i grę w zapakowanych klubach na całym świecie. Jego obecny rider określa system KV2 Audio ES jako preferowany system monitoringu, a ponadto ma pełny zestaw KV2 w swoim studio w domu.

Morales od jakiegoś czasu używa systemu KV2 w domu - obecnie ma dwa EX10 i dwa subwoofery EX2.2, które uwielbia - ale nie używał systemu KV2 na koncercie aż do swojego występu w klubie Boogaloo w Zagrzebiu, Chorwacja w tym roku w Walentynki. Wypróbował pełny system ES, składający się z aktywnego głośnika ES1.0 o wysokiej mocy, ułożonego na parze wysoko wydajnych subwooferów ES1.8 z każdej strony, zasilanych przez dwie jednostki sterujące i wzmacniające EPAK2500R (jedna na stronę).

Te głośniki brzmią zadziwiająco! zachwycił się, a ja jestem w dużym pomieszczeniu - to nie jest mały, intymny klub! Rzeczywiście, Boogaloo jest kultowym klubem w Zagrzebiu od połowy lat 80-tych i z pojemnością 1500 miejsc jest jednym z największych klubów w kraju. W wyniku swoich doświadczeń w Boogaloo, Morales zdecydował, że odtąd ES System z KV2 Audio będzie występował w jego riderze technicznym w roli wyznaczonego systemu monitorowania.

Uwielbiam przejrzystość i moc systemu ES. Góra ES1.0 umieszczona nad parą subwooferów ES1.8 to zabójczy zestaw monitorujący. ES1.0 zawiera 6-calowy i 12-calowy sterownik zwieńczony 1,75-calowym driverem ciśnieniowym. Nie słyszałem niczego innego, co by brzmiało tak samo dobrze jak KV2s. Jestem takim fanem, mam nawet monitory KV2 EX10 w swoim studio.

Przez lata słuchałem wszelkiego rodzaju głośników. Próbowałem wielu monitorów, ale muszę powiedzieć, że KV2 Audio jest klasą samą w sobie.

Katalog Produktów