Nowość KV2 VHD Pre-EQ

2020-04-21

Nasza branża jest obecnie w zawieszeniu, jednak w KV2 wykorzystujemy ten okres do skoncentrowania się na rozwoju nowych, ekscytujących produktów, które nie możemy się doczekać, aby Ci pokazać.

Przez ponad 50 lat kariery zawodowej George Krampera zawsze pasjonował się jakością dźwięku. Zapobieganie utracie informacji, przy jednoczesnym zachowaniu integralności i spójności sygnału audio w całym łańcuchu. Dąży do tego, aby atmosfera i emocje z występu na scenie dotarły bezpośrednio do publiczności i uwielbia widzieć UŚMIECHNIĘTYCH ludzi, gdy doświadczają tego po raz pierwszy.

Projekt nowego VHD PRE-EQ opiera się na tych wszystkich latach doświadczeń, prezentując systemy KV2 z wykorzystaniem towarzyszącej im elektroniki. To nie tylko przedwzmacniacz wyposażony w wejścia liniowe i mikrofonowe, ale także nowy, rewolucyjny 8-pasmowy EQ George Krampery oraz audiofilskiej jakości przetwornik cyfrowo-analogowy USB High Definition, zdolny do próbkowania 384KHz/24bit. Wykorzystuje legendarne wzmacniacze linii KV2 na każdym wyjściu, bezpośrednie wejścia sumujące do łączenia wielu przedwzmacniaczy w aplikacjach mikserskich, oraz najszybsze obecnie na świecie, najdokładniejsze przetwarzanie analogowe.

KV2 wykorzystuje najlepszą dostępną technologię dla każdej aplikacji, a wraz z VHD PRE masz narzędzie, które jest idealne jako główny analogowy korektor, do przeprowadzania porównań A/B, lub do łączenia i zwiększania skali nagłośnienia, tworząc doskonały mikser analogowy z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym USB i wzmacniaczami linii.

Preordery będzie można zrealizować już w maju 2020r.

Katalog Produktów