Nowość RCF NX10-A II

2019-12-11

Wyposażony w precyzyjne przetworniki RCF i drewnianą obudowę, NX 10-A II został zaprojektowany od podstaw, aby zapewnić zaawansowaną jakość dźwięku i wszechstronność. Używany jako samodzielny system FOH, Satelita (z subwooferem), monitor sceniczny lub głośnik podwieszany, NX 10-A II łączy wysoką wydajność i niezawodność w kompaktowej obudowie. Zaprojektowany jako idealne uzupełnienie zestawów głośnikowych RCF HDL System lub NXL o dużej mocy, posiada znaczną moc i akcesoria flagowych głośników RCF TT+, takie jak wiele punktów montażowych i przetwarzanie FiRPHASE.

NOWA PERSPEKTYWA LINIOWOŚCI

Głośniki RCF zostały zaprojektowane przy użyciu opatentowanej i zaawansowanej technologii filtrowania FiR, stworzonej w celu zapewnienia przejrzystego dźwięku, absolutnej czystości i perfekcyjnego obrazu stereo dla słuchacza.

Specjalne filtry FiRPHASE pozwalają uzyskać spójną dystrybucję dźwięku dla wszystkich słuchaczy bez zniekształceń fazowych, zapewniając minimalne opóźnienia w systemie.

WYSOKOWYDAJNY DRIVER CIŚNIENIOWY

CD350 to wysokowydajny ceramiczny driver z 1,75-calową membraną i 1,0-calowym wyjściem. Membrana jest precyzyjnie uformowana z poliestru z cewką drgającą zaprojektowaną z wykorzystaniem wysokotemperaturowego korpusu Kaptonowego i drutu aluminiowego o profilu prostokątnym pokrytego miedzią.

PRZETWORNIKI NAJNOWSZEJ GENERACJI

Najnowocześniejszy 10-calowy głośnik niskotonowy i driver ciśnieniowy RCF, z tubą z rozproszeniem 90° x 60° o stałym pokryciu kierunkowym. Wszystko zapakowane w obudowę z brzozowej sklejki o wysokiej wytrzymałości i niskich wibracjach.

WZMACNIACZ Z DSP

Wzmacniacz o mocy 1400 W posiada solidną, obrabianą maszynowo strukturę aluminiową, która nie tylko stabilizuje wzmacniacz podczas transportu, ale także pomaga w rozpraszaniu ciepła. Wewnętrzny układ DSP wyposażony jest w limitery i zabezpieczenia przetworników oraz specjalne filtry FiRPHASE, które zapewniają spójną dystrybucję dźwięku dla wszystkich słuchaczy bez zniekształceń fazowych. Pojedynczy przycisk kształtuje dźwięk na potrzeby muzyki tła, szczególnie przydatny, gdy system odtwarza na minimalnych poziomach głośności.

OBUDOWA I MECHANIKA

Wytrzymała obudowa ze sklejki brzozowej pokryta jest czarną, teksturowaną powłoką poliuretanową. Mocny, powlekany proszkowo metalowy grill chroni przód, a umieszczona od tyłu przezroczysta akustycznie pianka zapewnia ochronę przed kurzem i wilgocią. Cztery punkty montażowe umożliwiają łatwe podwieszenie.

Katalog Produktów