Nowość RCF HDL50-A 4K już w sprzedaży.

2019-10-04

 

HDL 50-A 4K

MOC RCF - TERAZ W 4K

HDL 50-A 4K jest najpotężniejszym modułem systemów liniowych HDL, jaki kiedykolwiek stworzył RCF. Dzięki wewnętrznemu wzmacniaczowi pod maską wciskającemu moc szczytową 8000Wat, dobrą wiadomością jest to, że udostępniliśmy ten moduł wzmacniacza również jako zestaw modernizacyjny dla obecnych właścicieli HDL 50-A!

JUŻ W SPRZEDAŻY!

AKTYWNY TRÓJDROŻNY MODUŁ LINE ARRAY

HDL 50-A 4K jest aktywnym 3-drożnym modułem liniowym przeznaczonym do organizacji dużych imprez, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Posiada poziom ciśnienia akustycznego 143 dB SPL z wbudowanym czterokanałowym wzmacniaczem klasy D 4000 W RMS. Wyposażony w osiem najlepszych w swojej klasie przetworników, oferuje doskonałą jakość odtwarzania, idealną do zastosowań muzycznych o wysokich wymaganiach. Opatentowany falowód 90 x 10 stopni 4PATH w połączeniu z symetryczną konstrukcją obudowy zapewnia spójne pokrycie.

SZYBSZE I POTĘŻNIEJSZE

Moduł wzmacniacza 4K jest istotną częścią procesu przeprojektowania HDL 50-A. Każdy z czterech modułów wzmacniacza pracuje przy bardzo niskiej impedancji, zapewniając szybką i szczegółową odpowiedź transjentów, podczas gdy wysoki współczynnik tłumienia poprawia jakość dźwięku i szczegóły.

PRECYZYJNE PRZETWORNIKI

Wyposażony w przetworniki niskotonowe 2 x 12", 4 x 6,5" symetrycznie rozmieszczone przetworniki średniotonowe i drivery 2 x 3" z membraną tytanową, oferuje doskonałą jakość odtwarzania, idealną do profesjonalnych zastosowań muzycznych, ze zwrotnicami o częstotliwości 200 Hz i 800 Hz dla czystego i dokładnego odtwarzania dźwięku.

SZYBSZE I POTĘŻNIEJSZE

Wzmacniacz klasy D 4000 W RMS - 1000 W dla HF, 1000 W dla sekcji Midrange i 1000 W + 1000 W dla LF dla szybkiej i szczegółowej odpowiedzi transjentów. Nowa generacja procesorów DSP przetwarza wszystkie dane wewnątrz obudowy i umożliwia regulację rozmiaru klastra oraz projekcję HF.

PIĘKNO SYMETRII AKUSTYCZNEJ.

Konstrukcja obudowy z koplanarnymi przetwornikami zapewnia identyczne pokrycie 90° w lewo i w prawo, co zapewnia spójne pokrycie i stałą kierunkowość.

ZEROSTOPNIOWA LINIOWOŚĆ FAZOWA

Zaawansowane przetwarzanie FiRPHASE optymalizuje amplitudę dynamiki i zachowanie w czasie dla liniowości fazy 0°. Doskonale dopasowany czasowo obraz dźwięku do słuchacza z płaską charakterystyką częstotliwościową przy jednoczesnym zapewnieniu minimalnych opóźnień systemowych.

ZARZĄDZANIE W SIECI

Wzmacniacz mocy, elektronika i procesory DSP są sterowane i monitorowane zdalnie przez autorskie oprogramowanie RDNet firmy RCF.

ZESTAW MODERNIZACYJNY HDL 50 4K

HDL 50-A 4K nie jest wstecznie kompatybilny z poprzednim modelem macierzy liniowej. Twój HDL 50-A może zostać ulepszony o wzmacniacz do modernizacji "HDL 50 UPGRADE KIT 4K", aby przekształcić go w prawdziwy system 4K.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dzięki zastosowaniu zaawansowanych magnesów neodymowych i unikalnej obudowy zbudowanej z lekkiej sklejki i polipropylenu, każdy moduł ma wyjątkowo niską wagę zaledwie 58 kg (128 funtów). HDL 50-A 4K jest prawdziwie aktywnym systemem o dużej mocy. Cztery wysokowydajne wzmacniacze klasy D zapewniają znakomity SPL przy jednoczesnym zmniejszeniu zapotrzebowania na energię. Zintegrowane przetwarzanie sygnału i proste okablowanie sprawiają, że konfiguracja jest szybka i łatwa. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom, zapotrzebowanie na miejsce w samochodzie ciężarowym jest znacznie zredukowane.

Katalog Produktów