RCF Seria Art 3

2011-07-28

RCF Seria Art 3 - klasyczna seria RCF ciągle w atrakcyjnych cenach.

Art 3 to klasyczna i najtańsza seria włoskiego producenta RCF, budująca swój sukces od 1996 roku najwyższą jakością i niezawodnością, przez co jest chętnie wybierana przez firmy nagłośnieniowe na całym świecie.

Seria Składa się ona z aktywnych i pasywnych kolumn głośnikowych do pracy jako małe nagłośnienie frontowe, jako monitoring sceniczny, w systemach dystrybucji dźwięku, czy klubach lub parkietach tanecznych.

Wszystkie modele zostały wyposażone w ekstremalnie wysokiej jakości driver ciśnieniowy, o średnicy wyjścia 1", z mylarową membraną, i cewką 1,75". W serii 3 znajdują się wybór 3 przetworników niskotonowych. Art310-A z 10" neodymowym wooferem, Art312-A MK2 z 12" wooferem, i Art315-A MK2 z 15" wooferem. Zasila je wzmacniacz Bi-Amp o całkowitej mocy 350W RMS.

Dzięki bogatej wiedzy inżynierskiej, zaawansowanej technologii montażu oraz ciągłej kontroli jakości, na każdym etapie produkcji, sprzęt RCF zawsze posiada najwyższą jakość, czyste brzmienie, i zapewnia długi okres bezawaryjnej pracy.

Katalog Produktów